Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb telefon...

Melyik a legjobb telefon olyan 150. 000 Ft-ig?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egyet de nem tudom igazán, hogy melyiket válasszam. Eddig Lumia 900ra gondoltam, de a Galaxy S2 is nagyon jónak tűnik. Ha tudtok jobbat akkor javasoljátok vagy szerintetek a 2 közül melyik a jobb?:D

2012. jún. 26. 14:30
 1/9 anonim válasza:
Burzsuuuuuuuuuuuj!
2012. jún. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

xD Nem az csak szeretnék egy olyan telefont ami jó :D

És nem mindenki olyannal szaladgál :)

2012. jún. 26. 14:36
 3/9 anonim ***** válasza:
26%

Samsungot semmiképp,túlárazott az összes!!


HTC One X vagy Sony Xperia S

2012. jún. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A kettő közül mindenképp a Samsung, ezerszer többet tud a Lumia 900-nál, a Lumia ár-érték aránya egy vicc.

Viszont ha olyan telefont szeretnél, ami jó, és nem minden második ember kezében van (lásd Android és iPhone), akkor a Nokia N9-et ajánlanám! Na az egy igazán kuriózumnak számító készülék, egyedi külső/belső, vezérlőgombok nélküli működés, nagy látószögű kamera... és a híresztelések ellenére egyáltalán nem halott, a megjelenése óta, tehát ősz óta kijött rá 2 nagy frissítés, és a rendszer nyíltságának köszönhetően egyre több alkalmazást és mod-ot lehet elérni!

2012. jún. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
S2 orrba-szájba veri a Lumiát, SGS3 párti vagyok de 150k-ért a HTC One X-et mondanám (mert ugye sensation XL- be van egy Tegra 3-as).
2012. jún. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
150.000 Ft-os áron találsz már néhány helyen Samsung galaxy s3-at is.Szerintem nézz körül biztos,hogy találsz majd :D
2012. jún. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, bejött a képbe egy Optimus 3D nevű szerkezet is ha, esetleg valaki mondana róla valamit... :D
2012. júl. 4. 15:09
 8/9 anonim ***** válasza:
nem túl jó.Egy optimus 2x csak van benne 3d.1000x jobb az one x.
2012. júl. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
+1 az ONE X-nek
2012. szept. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!