Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki lehet lépni a Djuice...

Ki lehet lépni a Djuice előfizetésből?

Figyelt kérdés
Még kb. 4 éve kötöttem, akkor még a Pannon alatt futott a Djuice, Djuice 1350 csomagom van. (nem is létezik ilyen csomag már évek óta) Amikor megkötöttem, így volt: percdíj hálón belül 15 ft, más irányba 30, sms 15 ft. Alapdíj lebeszélhető 1350 ft. Nemrég jött egy sms, ÁSzF díjszabás változás blabla felhasználónak vannak valami jogai... Most jön a számla, percdíj hálón belül 22 ft, más irányba 41 ft, sms 18 ft, alapdíj 1372 ft, nem lebeszélhető lett. Ezt nem tartom korrektnek, biztos van ennél kedvezőbb szolgáltató. 10 hónapja vettem új telefont az előfizetésemhez kb. 40000 ftért, akkor 2 év újabb hűséget aláírtam, de nem volt szó emelésről. Tartozásom nincs. Mit fognak kitalálni, mire számítsak? Kifizettem a telefont, nem részletre vettem.

2012. jún. 26. 06:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Az ASZF-re hivatkozva valóban elállhatsz abban az esetben ha a hűségszerződésért cserébe nem vettél igénybe valamilyen kedvezményt.

Pl. olcsóbb havidíj, kedveszményes készülékváltás, stb.

Ezekről az ügyfélszolgálat ingyenes számán adnak felvilágosítást:

1220

[link]

2012. jún. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!