Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mekkora az optimál...

Szerintetek mekkora az optimális kijelzőméret egy okostelefonhoz?

Figyelt kérdés
Ezt kérdezem úgy, hogy tegyük fel szinte mindenre használjuk, amire csak lehet: alapfunkciók, böngészés, játék, filmnézés, stb.

2012. jún. 25. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más. Valakinek 3.2" is elég, valakinek 4.3" is kevés. Nekem 3.8-4" lenne.
2012. jún. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha feltétlen benne van a játék: 4.2"-4.4"

Ha nincs: 3.5"-3.8"


Ez saját vélemény, de attól függ, milyen az ember keze.

2012. jún. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Live 3,2" teljesen megfelel mindenre, főleg mert így maga a teló is kisebb.
2012. jún. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 fairi1 ***** válasza:
Mindenkinek más, nekem a 4,3 col jött be!
2012. jún. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem is az ilyen 4-4.3" jön be, de már régóta kinéztem a Defy Plust, aminek 3.7-es kijelzője van, és most elbizonytalanodtam. Most Samsung S5230asom van, ahhoz képest biztos nagyobb lesz, más telefont meg ilyen árral és aránylag jó belsővel pedig nem találok. Lassabb telefont nem szeretnék.
2012. jún. 25. 16:09
 6/9 anonim ***** válasza:
A Defy+ nem éri meg, alig több mint féláron kapsz Defy-t használtan, minimális különbség van köztük.
2012. jún. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értékelem a tanácsod, de azért még is csak erősebb akksi és processzor van a Defy Plusban, az áruk között 3-4 ezer forint a különbség, használt telefont pedig nem vennék, amint megtalálnám rajta a hibát az bosszantana jó ideig. És ahogy ismerem magam, megkeresem rajta a hibát :)
2012. jún. 25. 16:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyedül az akksi jobb, a proci ugyanaz, csak gyárilag fentebb van húzva. Nekem a sima Defy most 1.1 GHz-en fut, de akár 1350 MHz-et is kibír (csak felesleges). Ez csak 35 ezer volt, ennek megfelelően kopott is (bár engem nem zavar), de egy ismerősöm vett 40-ért, az teljesen hibátlan. :) De persze a te döntésed, mellé nem nyúlhatsz, mindkettő nagyon jó telefon (érdemes főzött rommal használni, gyárival sokkal lassabb).
2012. jún. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Cloofer ***** válasza:
3.7"-es Desire S-em tokéletes nekem, de faterom HTC One X-je 4,7"-el is kezelhető, csak nem egy kézzel :)
2012. jún. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!