Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos takarítás?

Myria kérdése:

Androidos takarítás?

Figyelt kérdés
Sziasztok szeretném kitakarítani az androidos telefonon a microsd kártyát, de nem tudom mit szabad letörölni róla és mit nem. Sok mappa van rajta külömböző nevűek. Nincs olyan program ami letörli amit nem használnak azt ami használatos meg rajta hagyja? Vagy ti hogy szoktátok a micro sd-t kitakarítani hogy megmaradjanak a rá telepített dolgok?

2012. jún. 25. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyen program nincs, mivel nem lehet eldönteni csak úgy, mi kell, és mi nem. Amit semmiképp ne törölj:

- Android

- .android_secure


Ez a kettő, ami biztosan kell. Ha esetleg ilyesmid lenne, ezeket sem szabad piszkálni:

- clockworkmod

- LuckyPatcher

- customized-capability.xml

- default-capability.xml


Ezeken felül szinte mindent lehet, de jól nézd meg, mit törölsz! Ha belenézel a mappákba, látni fogod, mi van benne. Egy kis segítség:

- DCIM: Kameraképek/videók

- Download: Letöltött dolgok

- com.valami: Egy alkalmazás adatai.

2012. jún. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

De van!

Rootolt telefonon működik az SD Maid. A programot, ami aktiválja a PRO lehetőségeket le lehet tölteni a netről ingyen, én a SnappzMarket-ről szedtem.


Jó kis progi, még van egy pér ilyen, de azok nevét nem tudom.

2012. jún. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!