Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudtok nekem egy olyan...

Nem tudtok nekem egy olyan appot mondani ami a mobilnetet csak a böngészőre korlátozza?

Figyelt kérdés

az ingyen facebook miatt kéne, ahogy bekapcsolom az adathálózat a kártyámról pörög le a pénz pedig szinkronizációs kikapcsoltam és a 0.facebook.com a kezdőlapom a böngészőbe, szóval valami a háttérbe használja a netet... és nem szeretném rootoltatni a telóm, mert tudtommal elveszik a garancia. ha ez számít valamit a telóm : Sony Ericsson Live with Walkman

köszi


2012. jún. 25. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
600 ft-ért gonet s díjcsomag, első 2 hónap 90 ft.
2012. jún. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
biztos nincs más megoldás ?
2012. jún. 25. 12:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Rootolás...


De mi a gond a gonet s-el, naponta sok a 20 forint?


Azzal tudod hasznàlni a sokkal jobb facebook appot is a marketről letöltve...

2012. jún. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt a készüléket nem ismerem, de nekem minden eddigi telefonomon lehetett állítani, hogy folyamatos legyen-e a kapcsolat, vagy csak ha szükséges. Ha van benne ilyen menüpont, állítsd át.
2012. jún. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!