Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Sony xperia U-n mennek a...

Az Sony xperia U-n mennek a HD játékok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 25. 08:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kétmagos processzoron még szép hogy megy!
2012. júl. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A HD a felbontasra vonatkozik, semmi koze a minoseghez. A HD felbontas 1280*720 (720p) vagy 1920*1080 (1080p). Mivel az Xperia U kijelzoje nem HD felbontasu, ezert a helyes valasz az hogy Nem. Persze szerintem nagyon keves olyan jatek van ami csak erre a ket folbontasra lett volna megirva.
2012. júl. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát ezzel vitatkoznék egy picikét, Nokia N8-on is megy a HD-s játék, pedig annak 360*640 a kijelzője, vagyis nHD-s.

Az Asphalt 6 HD játék például tökéletesen fut rajta. Honnan tudom hogy HD-s? Hát onnan, hogy 380 mega, de játszottam már 500 megás HD játékkal is N8-on!


Szóval igen, mennek rajta, sőt, a benchmark eredményekben a játék résznél több pontot is kapott, mint a nagy testvére a P! Ez azért nem rossz!

2012. júl. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ezzel hiaba vitatkozol, a HD csak is a felbontasra vonatkozik. Az hogy ez ma divat, hogy mindenhez odairjak hogy HD, engem hidegen hagy. Ha valaminek a felbontasa kisebb mint 1280*720, akkor az nem HD. Az meg hogy jatszottal egy olyan jatekkal a Nokia N8-on, aminek HD van a neveben, nem jelent semmit, csak parasztvakitas a HD szocska ebben az esetben. De ha nekem nem hiszel keress ra arra hogy 'High-Definition' a wikipedian.
2012. júl. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Köszi nem kell rákeresnem, pontosan tisztában vagyok a fogalmakkal, s nem hinném, hogy a wikipedia lenne a megfelelő és megbízható forrás bármire is!

Műszaki eladóként és boltvezetőként azt hiszem kellő tudásom van a témában!

Minőségileg lehet HD, hogy a felbontása nem az! Vannak játékok, amik ugyanerre a méretre vannak megírva és hát pár megásak csupán. Grafikailag igencsak el vannak maradva! Most csak azért, mert a kijelző ekkora, és én ráteszek egy 720p mkv-t a telefonra és lejátszom 360x640 en az már nem is lesz HD????

HDMI kábellel összekötve a telót meg a tévét teljes képernyőben lehet játszani egy HD Ready Tv-n gyönyörű képpel.

Ne keverjük össze a telefonoknál lévő HD jelzést a televízióknál alkalmazott HD jelzéssel.

Olyan ez mint a Hz-ek a tévék esetében! Hagyományos tévén ezek az adatok mást jelentenek, mint a lapostévéknél!

De tényleg nem vitatkozom, ha ennyire nem értesz hozzá, akkor inkább hagyom!

Bár tényleg nem várok sokat attól, aki hiteles forrásként a wikipediát ajánlja!

2012. júl. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor egy nagyon egyszeru kerdesem lenne: Minek is a roviditese a HD? Es az mit is jelent? :)
2012. júl. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kapsz rá egy egyszerű választ!

HD: High Definition - nagy felbontású


Én úgy látom, ezen meghatározásban nincs benne a felbontás pontosított mérete!

A 360*640 az konkrétan natív HD, vagyis nHD, de végeredményben nagy felbontású, vagyis HD!

Ez konkrétan 360p.

Utána következnek:

480p 720*480

720p 1280*720

1080i 1920*1080 váltott soros, natív 1280*1080, illetve 1440*1080

1080p 1920*1080 progresszív

2160p 3840*2160


Mint láthatod, van egy pár HD felbontás, kedvedre válogathatsz!

Amúgy az Xperia U képernyő felbontása 480*854!!!!

Ez bőven megfelel a 480p HD méretének!!!!

Kapise?????

2012. júl. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Olyan, hogy 480p HD nincs. Nem tudom honnan szeded ezeket, de 720p alatt nincs HD. '480p does not qualify as high-definition'. Es szerintem az angol wikipediat okosabb emberek szerkesztik, mint te.
2012. júl. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
kedves műszaki eladó úr,jó hülye vagy.720p,és afölött van hd,full hd.ami alatta van az nem hd
2012. júl. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 skicuka válasza:

Multimédia


A kamera 5 megapixeles, autofókuszos, működését gyenge fényviszonyok között ledes villanó segíti. A legnagyobb elérhető felbontás állóképekné 2592 x 1944 pixel, míg videókat legfeljebb 720p-s HD-felbontásban rögzíthetünk (tesztvideó itt). A kamerát kezelő szoftver bőséges a beállítások terén, ám nem nyújt többet konkurenseinél, ráadásul itt a nagytestvérekkel ellentétben az Exmor R érzékelőről is le kell mondanunk. Extra szolgáltatás a 3D kamera, melynek segítségével a készülék mozgatásával tudunk háromdimenzós fotókat lőni. Lehet, hogy én vagyok a béna, de nekem egyet sem sikerült.


,,Mobilaréna teszt"


Tehát az xperia U igenis HD méghozzá 720p-s

2012. szept. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!