Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia Ray?

Sony Ericsson Xperia Ray?

Figyelt kérdés
Szerintetek egy 13 éves fiúnak illik ez a telefon ? tudom hülye a kérdés de nemtudom szavakba önteni.. szóval ha előveszem akkor nem nézki a kezembe mintha ilyen üzleti telefon lenne vagy ilyesmi bocsi a hülye kérdésre???

2012. jún. 24. 23:38
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Neeem, egy haverom 14 és tökre neki való, sz@rd le mások véleményét, vedd meg. EGYSZER ÉLSZ! :D
2012. jún. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
13 évesen előveszed az utcán kiveszik a kezedből és elsétálnak. Ennyi idősen tankönyv illik a gyerek kezébe.
2012. jún. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Legutolsó válaszoló :D Nyári szünetbe minek tanuljak? :D jah és 4-5-ös vagyok az iskolába fiú létemre ;)
2012. jún. 25. 10:02
 4/8 anonim válasza:

nekem is az van, tökéletes, jól is néz ki, vedd meg! :D


13/F

2012. jún. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A probléma az, hogy fölösleges pénzkidobás, ugyanis magasabb kategória és nem tudod kihasználni teljesen a rendszerét (FB és Angry Birds használatához olcsóbb telefon is van). Inkább vegyél egy Live-ot, az sem akad, olcsóbb, de azt sem fogod tudni 100%-ban kihasználni, ezeket nem arra találták ki hogy megnézd a facebookod és játssz vele utána.
2012. jún. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Üzleti telefon? xD

félig igaz mivel a GSM online-on mondták hogy nagyon remek teló egyaránt fiatal és idősebbek is használhatják és egy otthon ülő gyerek is ki tudja használni nem úgy mint az egyik válaszoló na meg az üzletemberek is akik komolyabb posztot töltenek be :D

2012. jún. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Titokzatos10 válasza:
Az xperia ray jó telefon nekem is olyan van bár én lány vagyok.Live sz@r,
2012. júl. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az 5 válaszolónak csak annyi, ha nem fogtad a telefont a kezedbe és nem használtad egyáltalán, akkor nem mondj baromságot, még h nem tudod kihasználni a teljes rendszerét. Nyugodtan vedd meg, jó telefon az
2012. júl. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!