Android vs iOS?

Figyelt kérdés

2012. jún. 24. 23:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha mókolni akarod, android. Ha van rá pénzed és nem akarsz szórakozni vele, iOS.
2012. jún. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%

Android, de csak azért mert az Angry Birds ingyenes ezen. :D


Yupiter

2012. jún. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én most váltok iPhone 4s-ről Samsung egyik telójára szóval egyértelmű. bluetooth nélkül nem tudok élni, na meg a játék hack (ezek mind a nyitoot szoftverben vannak) Androidra lehet témákat rakni, csengőhangokat beállítani (mondjuk iOS-nál is lehet, de ahhoz ki kell rootolni{jailbreak}). Stb. Az Android sokkal nyitottabb, sokkal népszerűbb lett mostanába, az már a te választásod, hogy milyen gyártótól veszel Androidos telót. De mondjuk ha Ki akasz fizetni egy 4s-ért 170.000-ret csak az Apple logo miatt( én 220.000-ért vettem szóval rosszabbul jártam) akkor jó neked az iOS, mert ugye csak az Apple forgalmaz iOS-os készülékeket. De nagyon biztonságos, mondjuk BUG-os de nem annyira mint az Android (igen az Androidnak is vannak hibái), meg az Androidnál vigyázni kell hogy mien akalmazásokat töltögetsz le mert némelyik app lekéri az adataidat ( igen nagyon FONTOS: OLVASD EL MIT ENGEDÉLYEZEL!!!), de erre a problem-re a Googe nagyon rákattant, és vizsgálgatja az appokat, na meg figyleni kell mit mennyien töltöttek le mert esetleg a Goolge nem szűrte ki a hibát akkor az segíthet! Az iOS-ról meg annyit, hogy feloldot az iPhonet, és van egy pár ablak rajta aklamazásokkal. Remélem segítettem! :)
2012. jún. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 YourDestiny ***** válasza:
Az egész ízlés dolga. Viszont szerintem Android, az iOS nagyvárosi dúsgazdagoknak való. Stabil, de sok hülye tulajdonsága van, engem kifejezetten idegesít, hogy minden aprósághoz szüksége van valami programra.
2012. jún. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

és én nagyvárosi gazdag vagyok és akkor mivan ???


egyértelműen iPhone

2012. jún. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ez olyan kérdés, amire nem lehet válaszolni.

Mivel a válaszolók a személyes igényeik szerint döntenek, nem biztos, hogy célravezető rájuk hallgatni. Ha neked van olyan igényed, amit az Android nem tud kielégíteni, akkor válassz iPhone-t. Ha nincs, akkor Android. Mert az Android olcsóbb. Sokkal olcsóbb.

Ha az Android mellett döntesz, akkor Sony vagy HTC készüléket ajánlok (a lényeg, hogy ne Samsung legyen és a noname készülékekkel is vigyázz)

Ha iOs, akkor iPhone 4s természetesen.

2012. jún. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
ANdroid
2012. jún. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
mint a hülye gyerekek... nekem 1000éve volt fontos h mien téma legyen a telón... úristen hol élünk?! kinek számít ez már? ne vicceljetek... szar androidot gyártják 1001 telefonra.... míg az ios-t...?! egyértelműen ios!!!! vicc az andoid... volt androidos telóm szóval tapasztalat van szar szar szar!!!
2012. júl. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Az Android egy kezelhetetlen selejt, volt (bal)szerencsém egyszer kipróbálni egy Androidos telefont meg egy tabletet is. Borzalom! A működése (ha azt egyáltalán működésnek nevezzük...) macerás és egy kalap sz*r.

Mindenképpen iOS!

2012. júl. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszolónak üzenem: Nem lehet, hogy te vagy hülye a kezeléséhez?

Ezt nem kötekedésnek szánom, mert soha senki nem mondta, hogy a linux mindenkinek való. (Igen, az android egy linux disztribúció.)

Az iOS drága. Annyit nem ér mint amennyit elkérnek érte. Persze ha meg tudod fizetni, akkor megveheted, de olcsóbb az android és ha tudod használni, akkor nagyon nagy élvezet.

2012. júl. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!