Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom frissíteni?...

Hogyan tudom frissíteni? Miért csinálja ezt? Egyáltalán hogyan kell ezt csinálni? FONTOS!

Figyelt kérdés

Sziasztok! megpróbálok rövid lenni!

Pont 1 éve vettem egy Sony Ericsson X8 telefont, és mivel nem nagyon értek hozzá, így nem töltöttem rá semmit. De most rájöttem, hogy akkor minek is kellett nekem ilyen telefon, ha nem töltök rá semmit...Na szóval a lényeg: hogyan tudom frissíteni a telefont?

A másik pedig az, hogy már egy órája vacakolok azzal, hogy az 'Instagram'-ot letöltsem, el is jutok mindenhová, de amikor kéri hogy jelentkezzek be a google fiókomba, egyszerűen nem engedi! Szerintetek miért csinálja ezt? Vagy a gépemre kell előbb letölteni, és utána a telefonra? De ha így kell, akkor mit csinálja a gépen?!

Nagyon-nagyon megköszönöm annak aki válaszol!

Köszi előre is! :)


2012. jún. 23. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem az volt a régi telefonom.nekem is volt ilyen problémám.a telefon szoftvere 2.1-ig van tovább nem lehet frissíteni.vidd el szervízbe.
2012. jún. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Főzőtt ROM-mal 2.3-ig akár 4.0.4-ig is lehet frissiteni
2012. jún. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rendben, szervizben már volt a telefon, ott azt mondták hogy semmi baja...hááát.
2012. jún. 23. 17:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugye felvagy csatlakozva valamilyen WiFi hálózatra??? :D
2012. jún. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
PC companionnal tudsz frissíteni. Ha már 2.1 van ratja akkor viszont nem fog menni, sőt, ennél frissebbet még a szervizbe se fognak neked rátenni. Ha ennél frissebbet akarsz akkor főzött rom kell használnod. Az instgramm meg 2.2-től felfele támogatott. Neked mivele 2.1van ezért nem fogod tudni Marketről/Playről letölteni.
2012. jún. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

CGmatula, nem vagyok Wifire csatlakozva, mert van rajta netem. ;) Igen-igen, utána néztem hogy melyik a legfrissebb, és 2.1 és az enyémen az van. :D

De viszont a PC Companion-t letöltöttem, és sikerült rá is jönnöm hogy hogyan működik. :D


És abban tudtok segíteni, hogy bármilyen appot hogyan tudok rá letölteni? Vagy erre is jó ez a Companion progi? Most nekem főleg az Instagram kellene rá. :)


Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat!

2012. jún. 23. 20:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy Android Market vagy Google Play néven találsz a telefonon egy alkalmazást... az az androidos piactér azon keresztül tölthetsz le alkalmazásokat...
2012. jún. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm!
2012. jún. 24. 08:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!