Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinek Van Már Samsung Galaxy...

Kinek Van Már Samsung Galaxy S III készüléke?

Figyelt kérdés

Mennyire vagytok megelégedve vele? Nekem Galaxy S II-m van én imádom, csak gondolkozom a III-ban... De amennyibe kerül szerintem annyival nem tud többet az S II-nél.

Vagy igeenn??:P


2012. jún. 23. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:

???

Tök jó hogy ennyi pénze van a szüleidnek hogy egyik 100+ telót csak így lecserélsz egy még drágábbra mert már van újabb...

Az SII még jó ideig erős telefonnak fog számítani, fölösleges lecserélni egy erősebbre csak mert új, és amúgy is csodálkoznék ha ki tudnád használni a 4 magot (bár azon is ha a 2magot ki tudod használni tizenéveskén).

2012. jún. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok drágám:) de köszi a választ:P
2012. jún. 23. 15:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs. De attól még tök fölösleges egy csúcskészüléket egy másikra váltani, főleg ilyen árakért.
2012. jún. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia! Nekem s3 van, nemrégiben váltottam s 2-ről.

Szerintem jó készülék nagyon, gördülékenyebb, mint az s2.

Szubjektív vélemény, de a nagyobb kijelző, nagyobb felbontás még élvezetesebb használatot nyújt, ráadásul az erős hardver miatt tényleg akadásmentesen fut rajta minden, a kamerája pedig kitűnő képeket készít. Remélem tudtam segíteni a döntésben.

2012. jún. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!