Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 2-es rol mi a velemenye...

Iphone 2-es rol mi a velemenyetek? Szerintetek manapsag megalja a helyet? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Annyira jol nez ki, hogy sok mai sem veszi fel vele a versenyt. Nagyjabol ugyanazt tudja mint az utodok csak lassabb? Hol tudnak jo allapotban levot beszerezni es mennyiert?

2012. jún. 22. 21:49
 1/8 anonim válasza:
Nekem Iphone 2-esem van és jah ugyanazat tudja csak nem tud kamerázni, nem olyan jók a fotók minősége, lassabb de ennyi. Amúgy most kapok egy 4-est úgyhogy eladom az enyémet. Ha érdekel írj privit :)
2012. jún. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Gugu Gabor ***** válasza:

Üdv

Nem tudom mennyit szánsz rá, de én nem ajánlom. Az hogy lassabb (kevesebb ram lassab cpu 3gs be pld már jobb van) rosszabb képernyő, kamera, nincs benne GPS szóval az hogy ugyan azt tudja az erős túlzás a szoftveres támogatottsága megszűnt egy ideje.


Ha csak a kinézet számít illetve telefonálni akarsz vele akkor rendben van, de mint okostelefon ma már nem állja meg a helyét.

2012. jún. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb mint amit annyi pénzért vennél androidos másolatot. Szerintem megéri mert egy igazi apple cuccod lesz, és azért nemhiába de olyan mintha porschéd lenne.
2012. jún. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
rééégi szar
2012. jún. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az előző tudatlan, irigy, nyomoronccal ne foglalkozz. iPhone még nem volt a kezében. Tudatlan f@szfej.


Első iPhone-m egy 2G volt, imádtam. Azért abba gondoljatok bele, hogy az a telefon 2007-ben jelent meg, akkor milyen telefonok voltak még? Gombos Nokiák.

Nagyon is megállja a helyét, és gyorsabb mint az iPhone 4. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom. Videózni nem tud, illetve tud, a Cydiából kell leszedni. Csak nem olyan minőségben. A képernyője szép tiszta, az érintője nagyon finom, maga a telefon pedig egy fém vadállat. Én rengetegszer leejtettem, és semmi baja nem lett, bírja a gyűrődést. Én tényleg sokkal többet kapsz, mint egy androidos sz@rtól. Melyik androidos telefon kerül 25-30e ft-ba, mint egy iPhone 2G? Galaxy Mini, talán Galaxy Gio, egyik sem ér ennyit.

2012. jún. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Gugu Gabor ***** válasza:

Srácok jó az alma de azért ne szálljunk már el ennyire...

gyorsabb mint a 4 ja igen persze... és szép a kijelzője igen amíg a 4 mellé vagy bármelyik normális mai telefon mellé teszed...

2012. jún. 24. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös,te ritka egy fäsz vagy...a 2-es alma egy buta ronda régi buta gyenge buta lassú buta,és kamerázni nem tudó fos.Ráadásul drága trágya.A mai telók keresztbe leszarják,olcsóbban....De istenítsd azt a szart, és szopogasd a sós mogyoróimat.köcsög
2012. nov. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajna az első iPhone már nem állja meg a helyét. Régi modell, szoftveresen nem támogatott, az appok nagyon nagy százaléka nem fog menni rajta. Lassú, valszeg az akksija tropa, cserélni nem éri meg max olcsó kínaira. Olcsó húsnak pedig híg a leve.

Szerintem minimum 3gs-t vegyél ha iPhone-t szeretnél. Nekem több mint 3 éve van meg és amikor a feleségem felajánlotta hogy ide adja az ő 4s-ét mert úgysem használja ki akkor nem adtam. :)


Viszont nagyon bánom hogy eladtam az első iPhone-omat. Nagyon szerettem a formát, a súlyát az egészet ahogy volt. Fém volt a hátulja nem úgy mint a 3G és 3GS, szóval nem repedezett az alsó csatlakozónál.

180 fontért vettem es két év múlva 220ért adtam el. :) jó kis telefon volt az biztos.

A maga idején...

2012. nov. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!