Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » I9 dual sim iphone 3gs klón...

ThisIsMyName kérdése:

I9 dual sim iphone 3gs klón telefon probléma?

Figyelt kérdés

Először is lesz*rom hogy hulladék , most nem erre vagyok kíváncsi, hanem értelmes válaszokra :)


Ha valakinek esetleg van ilyen iphone 3gs klónja az meg tudná mondani , hogy csak akkor lehet használni a telefont ha feltöltött csumára ? Mert megkaptam, bekapcsolt minden.. aztán le is merült , mert nem volt rendesen feltöltve és bedugtam töltőre először kijelezte a töltést most már csak néhaa bevillan valami fény..


valaki tudna segíteni ? :D


2012. jún. 22. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Tönkrement az aksija és/vagy érintkezés és/vagy alapból rossz az energiafelhasználása. Ezt úgy lehet csak orvosolni, hogy veszel egy telefont. Mert az I9-et még jószándékból sem lehetne annak nevezni.

Gondolom megtetszett 15-ért egy iPhone kinézetű teló, hogy majd menőzhess vele, de ha nem síkhülye haverjaid vannak, egyből kiszúrják az olcsó műanyag ház és retek kijelző alapján hogy nem igazi Apple, csak kínai utánzat.

Vicc nélkül, dobd el jó messze és vegyél valami használhatót.

2012. jún. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezekhez az olcsó szemetekhez nem véletlenül jár két akksi.Az első nyilván tönkre is ment, vagy eleve sz*r volt.Próbáld meg a másikkal.Elvileg kettőt kellett kapjál, mert a legtöbb kínai csodafont két akksival adják.Rosszabb esetben zárlatos volt az akksi, és a telót is gallyra vágta.
2012. jún. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ezt csinálta (másik klón telefon), mert az első akksi tényleg rossz volt.

Egyébként a műanyag házról annyit, hogy ha leejtem, nem törik rögtön szilánkosra, mint a szent ájfón.

És nem csak annak lehet ilyen telefonja, aki menőzni akar... kerestem egy dual sim-es telefont, amivel még netezni is lehet, és ezt találtam elfogadható áron. Na bumm.

2012. jún. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert a fém könnyebben törik mint az olcsó műanyag... A klóntelónkak hiába van vonzó ára, nem éri meg, hetek kérdése mikor megy tönkre benne a GPS/wifi/RAM/proci/bármelyik vezeték. Dual Sim támogatással jelenleg csak Nokiát szabad venni a hazai piacon, mivel azok megbízhatóak.
2012. jún. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

egyeseknek köszönöm a normális választ :) szerintem nem akku hibás , mert pl ma töltött és be is tudtam kapcsolni , tökéletesen működött.. szerintem a kábellel lehet valami gebasz namindegy.


ui.: nem menőzésből vettem , hanem mert tetszenek az iphonok, de mivel önálló keresetem nincs be kell érjem egy ilyen kinai sz*rral , amit adok is el :D

2012. jún. 23. 16:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Az aksihibát úgy érettük hogy annyira legyengült hogy pár óra alatt teljesen lemerül. Hidd el, nem csak neked tetszik a iPhone csak nincs rá pénzed...
2012. jún. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem tudom mindenkinek mi a baja a klónokkal.Jó oké ,hogy a közelébe sem ér egy eredetinek...de szerintem szépek és amire egy telefon képes arra képes egy ilyen klón is.
2012. szept. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is vettem egy ilyen telot meg 1 i9300 clont sajnos mind 2 gagyi minöségü volt az akkujuk meg egyenesen ramaty 8óra töltés 1óra üzem idö de ha nem használtam akkor is lemerült másnapra a jáva miat meg nemsokat ér magyarországon.Sajnos a vaterán még mindig be ugranak a vevök csakis androidosat szabad venni jotanács mindenkinek irom
2013. aug. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!