Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A samsung galaxy mini 2-nek...

A samsung galaxy mini 2-nek mi a negatívja és mi a pozitív-ja?

Figyelt kérdés

2012. jún. 22. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a negatívokat elmondom, utána gondol át:

gyenge kijelző, borzalmas kamera, gyenge aksi, Android 4 bizonytalan hogy lesz-e, proci és grafikai gyorsító sem mondható nagyon erősnek, és mindez pofátlanul magas áron.

2012. jún. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mint minden telefonak ennek is vannak,de az ellőttem szóló elmondta.de én nem venném meg az ára miatt,meg amúgy se mert egy ócskaság,bocsánat a kifejezésért:)
2012. jún. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pozitívum: kamera, képernyő jó, gyors, android 4 nem tudom, hogy lesz e rá, de teljesen jó így is. Nem fog összedőlni a világ attól, hogy nem android 4 lesz rajta, meg hogy nem 1,2 Ghz-es a processzora, hanem 800Mhz-es.


Negatívum: néha egy kicsit belassul, és nagyon hamar merül.

2012. jún. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Poztiívum a kamera??? 3 MP autofókusz nélkül, olyan erős zajszűréssel hogy éles képet gyakorlatilag nem lehet csinálni, videó max. VGA. Ennyi pénzért az ember elvárná hogy egy legalja kamera kerüljön bele.
2012. jún. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, és képernyő: 320x480 pixelnél jobbat is kaphatott volna ha már ennyiért adják, arról nem is beszélve hogy sz#r a betekintési szöge, majdhogynem csak szemből lehet rendesen látni a kijelzőjét.
2012. jún. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!