Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy 2 vagy Samsung...

Samsung galaxy 2 vagy Samsung galaxy Ace?

Figyelt kérdés

2012. jún. 22. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Kettő közül inkább S2, de amint rárakod az ics-t akadozni fog hiába egy erőgép. Az Xperia " nagyjából annyiba kerül mint az S2, de többet tud nála. Az Ace egy vicc.
2012. jún. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mi az a ics?
2012. jún. 22. 14:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Galaxy mini, S vagy Ace 2? Nem mindegy. Vagy várjunk... de mindegy, mert akármelyik jobb mint az Ace.
2012. jún. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ice Cream Sandwich. A legfrissebb Android verzió. S2-re nagyon ratyi módon optimalizálták.
2012. jún. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A többire meg nincs.
2012. jún. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tudom hogy s2 jobb a ace-nél de azért nagyon jó telefon most vannak olyan telók amiket simán lenyom.Pl:lg l3,samsung galaxy mini 2 ami egy ocskaság,Huawei asceng y200-as amiért egy forintott se adnék.stb
2012. jún. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pedig az Y200 jobb mint az Ace, már eleve azért is mert ArmV7-es a procija. Emellett a Huawei nagyon jól optimalizálta rendszert, mindent kihoztak a hardverből amit lehetett. Ez a Samsungok többségéről nem mondható el.
2012. jún. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még nem használtad én igen!hidd el nem csoda hogy olyan olcso,Internet baromira lassú le is fagyott,újra kellet inditanom,volt amikor a zene lejátszás közben is le fagyott.Mondtam a tesómnak aki volt olyan hülye hogy megvette hogy dobd el,nagyon megbánta hogy meg vette,most meg újra índitja mert le fagyot.Ezért írtam hogy kár érte pénzt kiadni.
2012. jún. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!