Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos pro alkalmazás...

Elventemplar13 kérdése:

Androidos pro alkalmazás újrahúzás után?

Figyelt kérdés
Van egy alkalmazásom: Szókirakós, és megvettem hozzá a pro verziót. Ez egy külön app(activator). Rá akarok rakni egy custom romot a telefonra, de utána továbbra is használni akarom a pro-t, amit megvettem. Utána ingyen le tudom tölteni a már megvett appot a marketről, vagy rootoljam, és Titanium Backuppal rakjam vissza? Már csináltam ilyet, de az ingyen app volt, és nem volt rizikója, ezért a biztonság kedvéért megkérdezem itt.

#Android #fizetős #szókirakós pro
2012. jún. 22. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak egyszer kell megvenni. Utána akárhányszor telepítheted és akárhány eszközre feltéve, hogy ugyan azzal a fiókkal jelentkezel be azon is.
2012. jún. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ha már egyszer megvetted, nem kell többször megvásárolnod. A google fiókod elmentette a vásárlást :)
2012. jún. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Áááh...köszi szépen :) ezt reméltem :D
2012. jún. 22. 13:00
 4/8 A kérdező kommentje:
És ha van rajta egy felhasználóm, amit nem interneten tárol, tehát nem bejelentkezős, hanem az adatokban, akkor azt már Titanium Backuppal kell lementenem?
2012. jún. 22. 13:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha az adatait is vissza akarod tenni, akkor titanium backup.
2012. jún. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2012. jún. 22. 13:20
 7/8 anonim válasza:
Ennél az appnál ez nem igaz. Titanium visszaállítás esetén sem kapjuk vissza az account-unkat. Olyasmit láttam valahol, hogy e-mailt kell írni a fejlesztőnek, s az új rendszerre is aktiválják. Valaki erről infót tud?
2013. dec. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
gondolom a device id-t is figyeli, de erre a titanium is figyelmeztet az első indítása után is ekkor a korábbit kell vele visszaállítani...
2013. dec. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!