Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudnám letölteni a...

Honnan tudnám letölteni a Timescape-et?

Figyelt kérdés
SE Xperia X8 telóm van főzött 2.3-as ROM-mal, de nagyon hiányzik a Timescape, amit a gyári 2.1-ben rendszeresen használtam. Tudom, 2.2-től már csak sima widget maga a Timescape, de nagyon szeretném letölteni valahonnan, de amit találtam, az vagy inaktív link volt, vagy csak a 2.1-es változat apk-ja, az meg nekem nem jó. Valaki esetleg tudna segíteni? Köszi!
2012. jún. 22. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Direkt azért vettek ki egy csomó gyári appot(köztük a TimeScapet is) hogy legyen hely és ne legyen sok szemét ami a gyári ROMban sok volt.
2012. jún. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És? Attól én még szeretném használni, ez tán csak nem akkora probléma, vagy ha igen, akkor kizárólag az enyém, nem másé. Én segítséget kértem, de ez csak üres okoskodás volt.
2012. jún. 22. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!