Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri most venni egy HTC One...

Megéri most venni egy HTC One X-et?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy vannak wi-fis, sms-es meg képernyős hibái. Ezek megvannak még?
2012. jún. 21. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
biztos javították,de én rengeteg tesztet olvastam,ilyenek nem voltak benne,nagyon is megéri,az egyik legjobb mobil a piacon
2012. jún. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Wi-Fi csak egy bizonyos ponton való és egy bizonyos erősségű nyomásnál jön elő, nehezen reprodukálható.Ez hardveres gond.A kijelző megintcsak.Ezt szállítmányokkal javítják.Az első széria még ilyen lehet, ha ilyet fogsz ki, előfordulhat.A mostani szériát már javították.Érdemes várni egy kicsit, hogy az első biztosan, vagy nagy valószínűséggel kifusson, hogy minél kevesebb legyen az esélye, hogy egy ilyet fogsz ki esetlegesen.
2012. jún. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!