Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom elintézni?...

Hogyan tudom elintézni? (bővebben)

Figyelt kérdés
Mobilokat akarok tesztelni, úgy mint sok mobilos oldalon a tesztelők akik eredményt is írnak róla. Szóval ez hogy működik? Vagy akik ilyen tesztelők azoknak magas protekciójuk van? Köszi a válaszokat!!! Természetesen a teszt után visszaadnám a mobilokat

2012. jún. 21. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért a Mobilaréna, és a többi nem csak egy sima blog, hanem általában egy internetes lapcslaádnak csak egy része, amit hivatásos újságírók vezetnek.

Azért megpróbálni még mindig meg lehet.De egyszerűbb lenne, ha ismerősök-től, haveroktól kérnéd el a telót, hogy adják kölcsön neked egy kis időre, amíg megtapizod.

2012. jún. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha pl. így tesztelnéd a kölcsönkapott mobilokat, nem szívesen adnak majd :)

http://www.youtube.com/watch?v=K7e9ebi41Wc

2012. jún. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Indíts egy blogot, vagy irj a Logout-ra cikket az általad ismert, tesztelt telefonokról.

Azt ne várd, hogy valaki (forgalmazó, szolgáltató) átadja neked tesztelésre a telefonját. Miért tenné? Irtál már valamit? Van oldalad? Mekkora a látogatottsága?

A mobilaréna irásai kiváló ingyen reklám, és a hozzászólások jó visszajelzés a szolgáltatóknak a készülékekröl, de egy ismeretlen kezdő valaki (gyerek?) ??!

2012. jún. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat akkor ez bukta:S
2012. jún. 21. 12:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!