Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Minden xperia 2 óra alatt...

Minden xperia 2 óra alatt lemerül?

Figyelt kérdés
és tudtok valami jó telefont lehetöleg samsungot ami olyan 60 ezer forintig mozog az ára? de nyitott vagyok másra is a lényeg hogy sokáig birja érintö képernyös legyen mobilmarketes (pl nokia:nokia market, xperia, samsung android market) és szép felbontás elöre is köszönöm :D
2012. jún. 21. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kéne lemerülnie ennyi idő alatt. Az aksik probléma lesz.

60 körül Sony Ericssonokat éri meg megvenni inkább. De bármilyet is választasz nem fogja sokáig bírni az aksija.

2012. jún. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg SE Live, én normál használattal 2 naponta töltöm, néhol 3 napig is bírja ha nem netezek rajta.
2012. jún. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát akit ismerek és xperiaja van mindenkinek lemerül am x8-rol és x10 mini prorol van szo :D
2012. jún. 21. 19:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Azoknak gyenge az aksija, nekem is Live-om van, kétnaponta elég tölteni.
2012. jún. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!