Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől merül le hamar az...

Mitől merül le hamar az Xperia X8-as?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt nem volt nálam a töltő,teljesen lemerült a teló,még ki is kapcsolt.Tegnap feltöltöttem teljesen,bár furcsálltam,hogy nagyon forró a teló nem szokott ilyen lenni.Figyelem egy ideje nagyon gyorsan merül,úgy hogy nem is futtatok rajta semmit.Mitől lehet?Attól hogy egyszer teljesen lemerült tönkremehetett az aksi?Eddig egész sokáig bírta töltés nélkül.
2012. jún. 21. 06:48
 1/2 anonim válasza:
Sajnos romolhatott az aksi, és az sem jó ha töltés közben ki-be húzgálod a töltőt, amíg fel nem töltött a telefon rendesen. Az, hogy felmelegszik, szerintem általában attól van, ha töltés közben használod a telefont (nem 1-2 percig)
2012. jún. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szafica válasza:
Nekem ez akkor szokott lenni, ha mondjuk csak 1-2 órát van töltőn. Hiába ír 100%-ot, nagyon gyorsan lemerül. Több órára tedd fel, én este szoktam tölteni.
2012. jún. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!