Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Vodafonenál miért hazudták...

A Vodafonenál miért hazudták azt, hogy nincsen Michael telo? :' (

Figyelt kérdés
Venni akartam ma egy Michael telot, de a Vodafonenál azt mondták, hogy nincsen ilyen. Miért tették ezt? :'(

2012. jún. 20. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Mert valószínűleg több eszük van mint neked.

És helyesen le is tudják írni: Michel Teló

2012. jún. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
miért, hát szerinted a maga ellensége a voda hogy egyáltalán említik hogy közük van a meleg társadalom képviselőihez?
2012. jún. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A modrátor is a helyzet magaslatán lehet, ha nem tette át a humor kategóriába a kérdést!

:(

2012. jún. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én meg nem tudok írni: moderátor...
2012. jún. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én a humor kategóriába írtam, nem értem miért tették át ide. :(

Így már nem vicces!

2012. jún. 20. 21:49
 6/8 anonim ***** válasza:
ja, én is először ezt a kérdést a humor kategóriába olvastam aztán át került ide. Írj e-mailt a moderátoroknak.
2012. jún. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát majd az lesz xD
2012. jún. 20. 23:34
 8/8 kisvuk29 ***** válasza:
Azt a.Nem vagyok otthon a modern zenében pedig 14 vagyok,de még én is levágtam,hogy a teló az a neve!!! XD
2012. jún. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!