Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek 40-50...

Milyen telefont vegyek 40-50 ezer forintért?

Figyelt kérdés

Új telefont szeretnék venni, a lényeg elsősorban az ára, másrészt pedig, hogy legyen rajta wifi, lehessen rajta netezni, jó fényképeket csináljon és, hogy domino csomaggal legyen 40-50 ezer körül. Lehet érintőképernyős is, meg nem is. Mit ajánlotok?

20L


2012. jún. 20. 16:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sony Ericsson Live With Walkman, ha kis, kompakt méretű telefon kell, illetve ha nagy kell, akkor Alcatel OT-995.
2012. jún. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek. Live vagy ha tepsi kell OT-995
2012. jún. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem sosem tetszettek a Sony Ericsson-on, de az OT-995 tetszik, köszönöm!
2012. jún. 20. 17:18
 4/14 anonim ***** válasza:
Akkor +1 szavazat az OT-995-nek.
2012. jún. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó döntés.Ilyen hardverrel szerelt, ekkora telefonokat a "nevesebb" gyártók 70+-ért vesztegetik.
2012. jún. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ez tényleg így van. Az összes telefon ami tetszett mind 100 ezer körül láttam, de ez most szerencsére nagyon jónak bizonyul.
2012. jún. 20. 17:25
 7/14 anonim ***** válasza:
36%

Ezek jöhetnek szóba: Motorola Defy Mini, ZTE Skate, Sony Ericsson Xperia mini pro és HTC Wildfire S és

Alcatel OT-995 (ár szerint növekvő sorrendben).


Motorola 'Defy Mini': masszív viz- és pórálló telefon

ZTE 'Skate': nagy kijelző

Sony Ericsson 'Xperia mini pro': jó minőség és gyorsaság és különálló qwerty billentyűzet

Alcatel 'OT-995': nagy kijelző


Ezek közül csak az Xperia mini prot ismerem mélyebben és véleményem szerint az is lenne a legjobb választás. Szóba jöhetne még az olcsóbb Live with Walkman is. Majdnem megegyező felszereltségű a mini proval. Nincs qwerty billenytűzete, de hangosabb két darab hangszórója (ébresztőórának nagyon jó), van előlapi kamerája és szerintem szebb is!

2012. jún. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Utolsót kicsit kiegészítem: Defy mini: sz*rul sikerült.Szarabbul, mint a Defy/Defy+, és teljesen felesleges, túlárazott is.

Skate: Akkora, mint az OT-995, szar anyaghasználat, elavult, gyenge hardver, se HDMI, se ICS frissítés.Nem éri meg.

Wildfire S: A jó Isten mentse meg az embert attól a telefontól.Mondom ezt úgy, hogy volt, és HTC párti is vagyok.

SE: Gondolom utolsó, nem vetted észre, hogy a kérdezőnek nem tetszik az SE.


Viszont az OT-995 egy jó ajánlat volt.Kellemes anyaghasználat, megfelelő hardver, lesz ics(android 4.0) frissítés, hdmi csatlakozó.Az ár-érték aránya pedig kiváló.

2012. jún. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, sokat segítettetek már most is!


A HTC telefonok is tetszenek nekem. Azt mondod '91621', hogy ne vegyek Wildfire S-t? Mi volt a baj vele?

2012. jún. 20. 19:03
 10/14 anonim ***** válasza:

Túlárazott.Ez már önmagában gond.Röhejesen sok az ára, mert a 25 ezres huawei y200-nak is komolyabb a teljesítménye.A másik.Optimalizáció ide, vagy oda, htc sense ide, vagy oda, nagyon akadozik.A kijelzőre elég kevésnek tartottam a 320x480-as felbontást.Még egy angry birds szintű játék sem képes normálisan elfutni rajta.Néha prdukált magától olyat, hogy eldobta a telefon hívást félúton.Az egyetlen előnye, az az akkus üzemidő, mert az a mai átlaghoz képest jó.

De az elavult hardver miatt, illetve azért, hogy a szoftver sem valami új rajta, nem éri meg azt az árat, amennyiért most vesztegetik.Függetlenül a legolcsóbb helyen is 51 ezer újan...ami azért durván egy 20 ezres túlárazást jelent.Nagyon nem ajánlom.Nagyon nem éri meg.

2012. jún. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!