Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SG Galaxy S2 android 4. 0.3...

SG Galaxy S2 android 4. 0.3 -ról hogy lehet visszaállítani, hogy android 3.5.6 fusson ismét rajta?

Figyelt kérdés

Frissítettem a Galaxy S2 androidját 4.0.3-ra és azóta egyes alkalmazások mikor megnyitnám őket lefagynak, sokszor akadozik a telefon, és a bluetooth-omat nem találja meg más eszköz csak akkor ha én megkereserem, és párosítom vele.

Vissza szeretném állítani egy régebbi verzióra, de azt hogy lehet?



2012. jún. 19. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:

3.5.6-t biztosan nem.


A Honeycomb (Android 3) am CSAK ÉS KIZÁRÓLAG TABLETEKRE VAN!!!

2012. jún. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 fairi1 ***** válasza:

[link]


Az itt található módszerrel bármilyen romot feltehetsz, pontosabban gyárit.


Főzöttromokat másképp kell, de az se nehéz

legfontosabb lépés a Kies törlése lesz, az a program csak bajt csinál, utána egy 3 file-tiszta telepítés, amivel teljesen lewipeolod a telód, utána a legfrissebb 2.3.5 felteszed vagy újrapróbálkozol a 4.0.3-mal!

nekem az van fent és tökéletes!

2012. jún. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez már a második kérdés, ahol a 2.3.x helyett 3.5.6-ot írnak... Honnan szednek ilyet az emberek?
2012. jún. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én régebben úgy emlékeszem hogy 3.5.6-ot írt az android verziónál, de valószínű, hogy rosszúl emlékszem már.


Köszönöm a válaszokat, majd próbálkozok!

2012. jún. 21. 20:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!