Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó mobil oprendszer a windows...

Jó mobil oprendszer a windows phone 7?

Figyelt kérdés
Jobb, mint az android?
2012. jún. 19. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Még gyerekcipőben jár, kevesebb lehetőséget nyújt mint az Android, de néhány éven belül már komoly vetélytársak lesznek.
2012. jún. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Android az jobb!
2012. jún. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 19. 13:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, hogy jelenleg még nem biztos, hogy jobb.

Van itthon a családban egy WP7-es és Androidos mobil is (bár Androidosból csak egy alsókategóriás, de nagyjából azért ezzel is össze tudom hasonlítani), egyik sem rossz.

WP7 sosem akad, míg Android néha akármilyen erős is akadhat.

Android legnagyobb előnye a nyíltsága, ami által személyre szabható, sokkal több program van rá, folyton lehet változtatni a kinézetet custom ROM-okkal és launcher-ekkel, míg WP7-ben az van ami gyárilag van, mindig csak színes négyzetek lesznek benne.

2012. jún. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
wp-t is lehet unlockolni, onnantól az is egészen nyílt, csak kicsit több szakértelmet kíván, mint a droid. maga az unlockolás is szenvedősebb, mint a root-olás, de vannak hozzá jó leírások. én állítom, hogy belakva jobb az androidnál.
2012. jún. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!