Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek Telenoros, T-Mobil...

Szerintetek Telenoros, T-Mobilos vagy Vodafone-os legyek?

Figyelt kérdés
Melyikkel járok jobban?
2012. jún. 19. 12:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ám ez sok mindentől függ.pl ha nekem kéne választanom fontos lenne hogy mindig legyen térerő.ezért a t-mobilt már ki is lőhetem mert nálunk az nagyon gyenge.
2012. jún. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Na ezt meg honnan veszed hogy a T-mobile-nál gyenge a térerő. Én is T-s vagyok és full térerőm van.
2012. jún. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
onnan hogy tesóm t-mobilos és ha telefonálni akar ki kell sétálnia az utcára.
2012. jún. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Akor nem a szolgáltatót kellene szidni hanem a telót.Nekem is volt egy olyan telóm aminek gyenge volt a térereje,bevittük a T-hez kicserélték gariba és már full volt a térerő
2012. jún. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ez a térerő kérdés nem feltétlenül a szolgáltatótól függ. családban mindenki telenoros mégis mindig az én kis 8000 Ft-os nokiámon van a legjobb térerő .
2012. jún. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ, de jelenleg a T-mobilnál lehet a legjobb áron készülékeket venni. Viszont a Vodának a legnagyobb a lefedettsége, asszem. A díjcsomagokat is figyelembe kell venni, te ismered a telefonálási szokásokat.


Egyébként ha a házon belül nincs térerőd, de kint már van akkor vagy a telefonod vevője a sz@r, vagy bunkerben laksz. Mivel kint már van, ezért a lefedettség az normális.

2012. jún. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
attól is függ hogy akarsz-e mobilnetet... mert az pl a Vodafone-nál éri meg a legjobban, ha túlléped az adatforgalmadat akkor nem számláznak túl csak belassítják a netet
2012. jún. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez T-nél is így van.
2012. jún. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is tapasztaltam hogy a tmobilnál gyenge ezért telenor


Meg a tmobil telerakja a telefonjait szolgáltatói szeméttel!

2012. jún. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Akor nem a szolgáltatót kellene szidni hanem a telót.Nekem is volt egy olyan telóm aminek gyenge volt a térereje,bevittük a T-hez kicserélték gariba és már full volt a térerő"


Kb 10 telefon is ki lett már próbálva..a szolgáltató lefedettségével van gond 100 százalék. telenorral semmi gondom az jó.

2012. jún. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!