Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miket jobb, és miket rosszabb...

Miket jobb, és miket rosszabb csinálni egy Ipad-on, mint laptopon?

Figyelt kérdés

2012. jún. 19. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:
gépelni nyilván más, de ha sűrűn csinálod, teljesen jó ipad-on is gépelni. ami még jó benne, hogy kevésbé melegszik laptophoz képest(bár használattól függ). és még egy pozitívum, hogy kényelmesebben hordozható(én ezért adtam el a notimat és cseréltem netbookra, mert 2 kg ide vagy oda, hosszú távon van súlya) hátrányai pedig például az usb hiány, én például ha nálam van a netbook-om, és több napra olyan helyre megyek, ahol nincs áram, akkor tökéletesen fel tudom tölteni vele a telefonom(persze ha másra nem használom a netbookot). illetve még az ára is negatívum, mert ha azt nézzük, hogy egy wifis ipad 3 kb 130-140ezer Ft, azért már tudunk venni egy kicsit erősebb notit, amin mondjuk mennek a játékok is, vagy ha nem is erősebbet, de nagyobb üzemidővel rendelkezőt.
2012. jún. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az iPad a villogáson és parasztvakításon kívül kb semmire nem jó.

Egy netbookhoz, de főleg notebookhoz képest csak is kizárólag hátrányai vannak.

2012. jún. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!