Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha valaki végíg játszotta a...

Ha valaki végíg játszotta a Galaxy on Fire 2 című java applikációt, (igen, nem csak iphone-ra van) meg mondaná, hogy hogy lehet a fő sztorit tovább játszani?

Figyelt kérdés
Mert már több mint 60 órányit játszottam vele,tulajdonképpen a jelenleg megoldható legjobb hajóm van,rengeteg freelance küldit csináltam,próbáltam hol ide,hol oda "repuzni",sikerült 3 galaxis koordinátáit megszereznem,szerváltam és meg is csináltam,egy rakat blueprint-et,szal nem igen vágom mit kéne tenni,sajna nem-igen tudok angolul.Segítsen aki tud,legyen kedves,köszi. :)

2012. jún. 18. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért, mit ír ki feladatnak a story-ban?

A végén elvileg meg kellene kapnod a térhajtómű tervrajzát, akkor lesz vége, a void-ok legyőzése után.Egyébként "Mantis" hajód van?

2012. jún. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát a sztorihoz annyi van írva,hogy "I'm on my way to" és a térképen nincs sehol semmi jelölve,csak ugye a mellék küldik,ha vállaltam,viszont az mit jelent,hogy Mantis?Ha egy hajó nevét,akkor nekem nem olyanom van,hanem Hernstein.Bocs,ha értetlen vagyok.
2012. jún. 19. 11:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor viszont az egy feltört demo verzió, mert a én is ugyan így jártam, és akkor kerestem egy másik letöltést ami viszont teljes volt, abban a teljes verzióban megvannak végig a küldetések és sokkal több fegyver,eszköz és hajó van(pl. a Mantis nevű hajó ami a legjobb a teljes verzióban,sőt ha megszerzed max-ra az összes medált akkor is kapsz egy olyan idegen hajót).
2012. jún. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja igen...

És töltsd le ezt, ez azt hiszem ez a rendes verzió és teljesen magyar:

[link]

2012. jún. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát köszi szépen :)
2012. jún. 20. 18:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!