Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az mi miatt lehet hogy update...

Az mi miatt lehet hogy update service kiírt a telefonomra egy frissítést?

Figyelt kérdés
Én ezt végrehajtottam a telefonomon és amikor bekapcsoltam semmi új nem történt vele és nemismeri fel valamiért a memóriakártya tartalmát. Pedig írja hogy 4 GB használt de mind eltűnt vagy én nemtudom? Mi a teendő? Olyan mintha újonnan vettem volna...: (
2012. jún. 17. 11:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és ha géphez csatlakoztatom a telót az meg felismeri a memóriakártyát....
2012. jún. 17. 11:54
 2/6 anonim ***** válasza:

Frissitetted a telefon szoftverét,magyarul újraraktad.


Felismeri a memókártyát,csak biztos nincs rajt fájlkezelő amivel láthatnád a tartalmát.Tölts le egyet pl.: ES File Explorer

2012. jún. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az elöbb az astro file managert elkezdtem leszedni marketről..letöltötte és utánna meg nem kezdte el a feltelepítését...nemtudom mi baja van...most megprobálok egy másikat letölteni ami alapból volt rajta de azt nem marketről szedtem hanem gépen keresztül raktam rá azon a módon hogy :\\\file\sdcard stb.. de most ezt nem engedi mer nemtalálja..
2012. jún. 17. 12:17
 4/6 A kérdező kommentje:
na a fájlkezelő megvan most egyenként felkell mindent újra telepítenem?:O
2012. jún. 17. 12:25
 5/6 A kérdező kommentje:
elkezdtem újratelepíteni azokat amiknek megvolt a telepítője a fájlkezelőbe...de most meg az a gond hogy minden régi mentés pl. játékrekordok eltűntek...és így duplán számolja a a telefon az alkalmazás méretét mivel ugye a régi 4 GB még mindig sehol sincs..
2012. jún. 17. 12:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen minden eltűnt róla. A játékok rekordjaival együtt
2012. jún. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!