Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 610 vs Samsung...

Nokia Lumia 610 vs Samsung Galaxy mini 2? Miért?

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 20:55
 1/5 Csehi Ádám ***** válasza:
32%
samsung mert a windows mobile szart sem ér az androiddal jobban jársz...
2012. jún. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A lumiákon mind Windows Phone fut ami azért messzemenően jobb mint a Windows mobile. Mondjuk a 610-e szerintem egy igen elszúrt modell. Kár volt engedni a hardveres követelményekből. Ezért inkább a mini 2, de méginkább valamilyen xperia.
2012. jún. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz, e kettő készülék közül mindenképp a Samsung Galaxy mini2-t ajánlanám. Nem vagyok sem Android, sem WP párti, de tény hogy az Android sokkal többre képes, sokkal elterjedtebb, testreszabhatóbb a WP-nél. És igen, ráadásul a 610 még gyengébb mint a többi Lumia modell, még kevesebb dolog érhető el rá.
2012. jún. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tény, a WP7 jobb, de nem a 610-es lumián. SGM2-vel többre mész, mert nincsenek korlátok, mint a 610-nél.
2012. jún. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nokia! Az osszes samsung ugyanugy nez ki, mindenki kezeben ilyen van, es akkora dobra van verve a telefon... Lofaszrt nem er.

A Nokia windowsosa hidd el, hogy jo. Ha nem hasznalsz vibrator, fingo es egyebb szar alkalmazasokat, boven megfelel a Nokia!;)

Erdekes, hogy nem olyan eros telo a Nokia, de megis fut rajta minden programm!!!;))))

Nem az 123555254 magos proci lenyeg, hanem az, hogy a rendszer faszan legyen optimalizalva.

2012. jún. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!