Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert lassu az internet a...

Miert lassu az internet a mobilomon?

Figyelt kérdés
Alig 2-3htes az elso par napban gyors volt abszolut a youtubot semmi pec alat betoltotte a videot de most 10 percet kell varjak egy par perces vidi megnezesere 3g t hasznlok??mi az oka??

2012. jún. 15. 08:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Túl lépted a szerzödésben megállapitot korlátott? Mondjuk vettetek egy mobilt internettel havi 500mb internet hozzáférésel és ezt már elvideoztad akkor a szolgáltató belasitja a netedet!
2012. jún. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Korlatlan netem van :P Szoval ne mtudta lelasitani? valami mas ok? azert koszi !
2012. jún. 15. 10:03
 3/14 anonim ***** válasza:
Korlátlan mobilinternet? Ne viccelj már. Mindnél van limit. A korlátlan csak úgy korlátlan, hogy belassítanak, ha eléred.
2012. jún. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Telon se árt törölni pl elözményeket mint a gépen mert tul sok info is lassithatja a telefon processzorát!
2012. jún. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nalunk van ilyen(orange) korlatlan... ha egyszer korlatlan akkor vegtelen nah nem tudom kitorulni az elozmenyeket:S
2012. jún. 15. 12:35
 6/14 A kérdező kommentje:
s nem is az hanem hogy ma ujra frissitetek a kartyam(feltoltottek mert szerzodess vok) Es ugy is lassu tettem egy masik kartyat ami ilyen pendrives netbol volt kiszedve de ott is lassu a youtube a youtubet is firssitetem :S
2012. jún. 15. 12:49
 7/14 anonim ***** válasza:
Jól van na, azt nem írtad, hogy nem magyarországi szolgáltatónál vagy. :) A Vuclip az megy, vagy még nem próbáltad? Ott is lehet youtube-os videókat nézni/letölteni telefonon/telefonra. [link] a címe
2012. jún. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 blex ***** válasza:
milyen teló? minden más gyors, vagy csak a youtube lassú? (próbálj meg valahonnan videót letölteni)
2012. jún. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Samsung galaxy xcover bocs ha nem irtam amugy nem akarok letolteni ne foglalja a helyet pl este akarok valamit megnezni s hamar kellene s nem is akarja tolteni:s
2012. jún. 15. 21:02
 10/14 A kérdező kommentje:
kerlek segitsetek facebook minden lassu amikor megkaptam rohat gyors volt :S
2012. jún. 17. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!