Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy HTC One X-et és...

Csehi Ádám kérdése:

Vettem egy HTC One X-et és már csak egy baj van vele: ha videót / filmet teszek fel rá nem minden . Avi kiterjesztésű fájlt játszik le (még úgy sem ha konvertálom az . Avi-t . Avi-ra) pedig szetintem ennél a telónál ez nem megengedhető. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Hozzátenném hogy a húgom sgs2-jére nem kell konvertálni semmit mert szonte több fajta videót támogat mint egy sima progia számítógépen

2012. jún. 14. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:

a, a képernyőnek megfelelő felbontásúvá konvertálod

b, keresel egy olyan videólejátszót Google Playen, ami bármit lejátszik (sajna ilyet nem tudok mondani, de remélem feltalálod magad)

2012. jún. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megengedhető, ha nincs gyárilag divX/Xvid licenc...ez nem a telefon hibája...


MX player a playről, és a feliratokkal sem lesz gond.Vagy szerezd meg valahonnan a pro változatát, az kicsivel többet tud.

2012. jún. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
MX player aztán ennyi, kb minden fájltípust ismer, ami valaha megfordulhat a telefonodon.
2012. jún. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi srácok sokat segítettetek fasza az mx player köszi
2012. jún. 15. 21:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!