Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobilnál lehet olyat csináln...

T-mobilnál lehet olyat csinálni, hogy a számomat titkosítsák?

Figyelt kérdés
Arra értem, hogyha valaki meg akarja tudni, hogy a telefonszám az enyém de én titkosítom, hogy ne tudja senki. A rendőrség elől is lehet titkosítani?
2012. jún. 14. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Mikor a számot kapod, akkor kell nyilatkozni róla, ha előfizetéses vagy, akkor utólag is lehet változtatni, hogy titkos legyen vagy sem.

A rendőrség elől viszont nem lehet titkosítani!

2012. jún. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

én tudok alkalmi dolgot a titkosításra.

mielőtt beütöd a számot üsd be, hogy #31# és akkor rejtett számon fogod hívni az adott személyt.

2012. jún. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen lehet titkosítani most is mindegy hogy dominó vagy előfizetéses . Ez csak arra vonatkozik hogy nem tudják meg magán személyek a neten keresztül és nem adják ki a számot a telekom zrt-nek ( ezek szokták odaadni a számot azoknak akik mindenfajta hülye ajánlattal ). A rendőrség viszont mindig tudni fogja .
2012. jún. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2.es hozzászóló ez csak a szám elrejtésére szolgál ha hívsz valakit az nem látja a számodat de szerintem nem erre gondolt a kérdező .
2012. jún. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A számok nem titkosak, már általános iskolában tanítják matek órán.

Az adataid titkosítják.

De ha már pl valami telefonos marketing cégek adogatják egymásnak az ellen nem tehetsz semmit. Úgyis felhívnak.

2012. jún. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!