Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy uj telefont [nokia]...

Z.z97 kérdése:

Vettem egy uj telefont [nokia] lemeritedtem teljesen hany orat kell akkor haggyam a toltobe, es hanyszor?

Figyelt kérdés
Tudom h jo par orat kell hagyni a toltobe.Sok mindenkitol megkerdeztem de mindenki mast mondott.Sokan azt mondtak ,hogy 12 orat masok azt ,hogy 2x 16 ot,vagy mondtak olyant is ,hogy egy teljes nap.Most akkor mennyit kell haggyam?
2012. jún. 14. 19:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Amugy a telefon markaj az Nokia x2-01
2012. jún. 14. 19:44
 2/6 anonim ***** válasza:
Semennyit.Feltölt 100-ra és kész.A Li-ionos akksit már nem kell kisütni és kalibrálni, mert a gyárban megteszik.Felesleges.2 óra alatt feltölt kb, leveszed a hálózatról, és használhatod.Ez már nem a Nikkel-metál hibrid akksik korszaka, nem 10-14 évvel ezelőttben élünk, és vagyunk...
2012. jún. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt meg megérte, hogy az emberekbe belerögzült ez a "3*16 óra" és társai magatartás, mert régen tényleg ez volt.. De hogy valaki a keresőt se tudja használni -.-

(( Ezt a kérdést kb kéthetente felteszi valaki))

2012. jún. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, ugyanis ha feltöltött, nem tölt tovább. Így, hogy óvd a környezeted, akár ki is húzhatod a töltőt a konnektorból a telefon feltöltése után.
2012. jún. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tölteni úgy nem tölt, de csepptöltő üzemmódba vált.Bár a Nokiákat inkább Li-Pol akksikkal dobják piacra, ugyanaz az eljárás, mint Li-ion esetén.100% után felesleges töltőn hagyni.
2012. jún. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bp1985 ***** válasza:
Azzal, hogy lemerìted, àrtasz az aksinak. Pont ezt nem szabad megvàrni, hogy lemerüljön.
2012. jún. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!