Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mlért nem látja a telóm az...

Mlért nem látja a telóm az APK fájlt?

Figyelt kérdés
Sziasztok vettem tegnap egy S.E Xperia mini-t csináltam rajta egy gyári visszaállitást rögtön. Amúgy ez az elsö okos telóm és le töltöttem egy gps progit egy torrent oldalról követtem az utasitásokat hogy másoljam be a gyökér könyvtárba az "igo" mappát meg az "apk" (320*480)filét is na ez meg is történt le választottam a telót és mikor meg néztem a officeSuite nevü progival nem volt benne az "apk" csak az "igo" nevü mappa. Kerestem a beállitásoknál hogy hátha be kell pipálni valamit, de semmi. Egyébként le töltöttem és felmásoltam egy "astro" nevü progit is de az se látja! segitsetek lécci!!!
2012. jún. 14. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Az Astro-t a Play-ről telepítsd.
2012. jún. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Helló! És ez hol van? Mert nem találtam a menü pontokban.
2012. jún. 14. 13:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Ott van a menüben. Ha még nem állt volna át (bár azt egy mini esetén kétlem, mert 2.3-nál már tuti play néven van) akkor Market néven keresd.
2012. jún. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen megtaláltam! nevet kért meg egy jelszot és most kiirta hogy "A fiók létrehozása érdekében stb..." most meg azt irja ki hogy:nincs hálózati kapcsolat! Szóval akkor teló net nélkül nem is fog menni?
2012. jún. 14. 13:44
 5/10 anonim ***** válasza:

A MArket/Play Áruházra azzal a google fiókkal kell bejelentkezned, amit megadtál a telónak az első bekapcsolás után, mikor kérte, hogy adj meg egy gmail fiókot.


Namost, ahhoz, hogy a play áruházba lépj, és onnan tölts le bármit is, ahhoz netkapcsolat kell.Mobilnet, vagy WiFi, tökmindegy.Ha ez megvan, akkor beírod a play-en a keresőbe, jobb felső sarok, nagyító ikon, hogy file manager.Leszedet valamelyiket, astro file manager, es file explorer, file expert, xyz, tökmindegy.Kilépsz a marketből, belépsz a telón a menübe, ott megkeresed a fájlkezelőt, megnyitod, és ott lesz a iGO .apk az iGO logojával.Rányomsz, majd szólni fog, hogy a telefon úgy van beállítva alapértelmezetten, hogy nem engedi telepíteni az ismeretlen forrásból származó....A kis információs ablak-ban kiválaszthatod a beállítás lehetőségét.Ott lesz az első menüpont, az ismeretlen forrásból...pipáld ki, majd lépj vissza a féjlkezelőbe, és mehet a telepítés.


Egyébként meg dokumentum nézegető-szerkesztő appal ítéletidőig próbálhatsz telepíteni bármit is...

2012. jún. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A telefon használható net nélkül is. De a Play eléggé egyértelmű, hogy sehogy nem fog menni net nélkül.
2012. jún. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ahha kezdem kapizsgálni. A wifi az kilövel mivel eromlott a modem aza része a mobilnet is mivel töltös kártyám van és nincs rajta kess csak a másik telómon. Még azt akarom kérdezni hogy ez gmail-os belépés akkor nekem nem fog menni, mert használtan vettem és az elözö gazdája tudná, de az meg pécsen van inenn 400km-re és semmit nem tok az illetöröl csak ennyit. Mindegy azért köszönök mindent!
2012. jún. 14. 14:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért ne menne? Elég nagy baromság lenne, ha nem lehet belépni csak az első tulajnak.
2012. jún. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
aha!! Hát én nézzek és olvasok csak, mert nem sok mindent tudok szal ne olcsatok le!! Itt ti vagytok a tanárok én meg a hallgató!
2012. jún. 14. 14:15
 10/10 anonim ***** válasza:
normáls esetben belépsz a menübe, beállítások, fiókok és szinkronizálás, és itt lenne a gmail-ed, amivel le tudsz tölteni martekről. ha pc-n jelentkezel be marketre, és ott nyomsz rá valami progira hogy install, akkor ha a telefonon van net, akkor az automatikusan letölti és telepíti, már amennyiben hozzá van kapcsolva a telefon az accounthoz (nálam lehet választani pc-n az accounton belül telefont, szóval valszeg egy gmail-hoz több telefon is lehet) de mivel te csináltál egy gyári vissza állítást, hétszentség hogy a fiókoknál nem lesz semmi. szal varázsolj rá netet, majd lépj be marketre a gmail-eddel :d
2012. jún. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!