Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb ANDROIDOS...

Melyik a legjobb ANDROIDOS okostelefon?

Figyelt kérdés
Ha az ár érték arány nem számít, melyik a legjobb okostelefon jelenleg amelyiken Android fut?
2012. jún. 13. 22:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
HTC One X
2012. jún. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy SIII.
2012. jún. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nos igen, én is erre a két telefonra figyeltem fel, de hogy ezek közül melyik a jobb...eddig 1-1 :D
2012. jún. 13. 22:38
 4/11 anonim ***** válasza:

A One X.

Ott legalább a Tegra Zone-os játékok jogosan kihasználják a 4+1 magos Tegra 3-at.És olcsóbb is.Semmi nem indokolja az S3 esetében azt az irreálisan magas összeget.

Illetve One X a Beats boost miatt is.

2012. jún. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%

Az egyik legismertebb hazai rom fejlesztő ezzel indokolta, miért nem a HTC-t vette:


"Sok a gond a kijelzőjével a HOX-nak, ezt mind fórum, mind több olyan helyről is megerősítették, ami biztosra vehető, illetve a hazai HTC szerviz sem áll a helyzet magaslatán.

Továbbá még: nem cserélhető hátlap, nem cserélhető akksi, nincs SD kártya bővítés, melegedik a készülék, gyors merülés.

Továbbá még pár nekem fontos dolog, ami a HOX-nál nincs: nyitott bootloader, elérhető full forrás."


Neki ezért jobb az SIII.

2012. jún. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kijelzőhiba hülyeség, gyors merülés szintén, azt mindenki döntse el hátrány-e, hogy nem cserélhető a hátlap/aksi, meg hogy elég-e a 32 giga.

Hőtermelés sem vészes.

2012. jún. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

No hát itt is ez történt ezen információk birtokában, hogy a user eldöntötte, miért nem a HTC-t választotta.

Hogy mi hülyeség-mi nem, majd az idő eldönti.

2012. jún. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

One X.

Sokkal jobb az ár/érték aránya, és ugyan annyit tud.

És egyébként a SGS3 nak rossz az anyaghasználata.

2012. jún. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
one x szerintem jobb DE ilyen magas szinten tök mind1
2012. jún. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt htc One X, lecsereltem SGS3-ra. Talald ki akkor melyik a jobb. Eddig mindig kitartottam a htc telefonok mellett, de most az SGS3 jobb lett. Na majd jovore :)
2012. jún. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!