Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S III, meddig...

Samsung Galaxy S III, meddig megy lejjebb az ára?

Figyelt kérdés

Sziasztok, megjelent a Samsung Galaxy S III és teljesen oda vagyok érte!!! :)))

De sajnos ennyi "felesleges" pénzem nincs :)

Mikor fog mérséklődni az ára és mennyire?

Ennél a telefonnál milyne az ár-érték arány?

Megér ennyit amennyit kérnek érte? ( Ha nem akkor körülbelül mennyi a valós értéke? )



2012. jún. 13. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Annyit éppen nem ér meg, de nézd meg a Sony Xperia S-et.

Az olcsóbb, és van olyan jó (kijelző méretén kívül), mint a Galaxy S III, biztos vagyok benne.

2012. jún. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kb, mint a One X, annyit ér.Egyelőre olyan jó 50 rugós túlárazásban van, bár a Samsungtól ez várható volt.Karácsony környékén talán fogják adni valamivel olcsóbban, de lehet, hogy a reális ár-érték aránya majd csak jövő ilyenkorra fog leesni.Addigra meg lesz rengeteg jobb és olcsóbb vétel.
2012. jún. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem jó az ár/érték aránya.

Annyira jó, mint a one x.

Egyébként szerintem is vagy one x-et vegyél, mert az ugyan olyan jó, mint a SGS3, vagy olcsóbban, és jobb ár/érték arányú xperia s-t.

Az is majdnem olyan jó.

2012. jún. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!