Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 500 androidos?

Nokia 500 androidos?

Figyelt kérdés
2012. jún. 12. 22:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

""Azért remélem előbb-utóbb felocsúdnak, mert ha nem, akkor el fognak tűnni a süllyesztőben. A windows phone-t meg a Symbiant erőltetik. Előbbi kritikán aluli, utóbbi fölött meg már eljárt az idő.""


Azért ezz így nem teljesen igaz Pl a finneknél a WP és az Android fej-fej mellett halad. és ahhoz képest hogy 2-3 évig szinte semmit nem csinált a Nokia a Samsung után a 2. helyen áll és csak utánna jön az Apple.

Mondjuk azon hogy a Samsung átvette a vezetést nem csodálkozom

Szinte elárasztják a piacot jobbnál jobb és szarabbnál szarabb telefonokkal kb minden hónapban kidobnak vagy 10-et :D


De abban egyetértek hogy mindannyiunk élete könnyebb lenne ha a nokiától is látnánk valami androidos okosságot :D

2012. júl. 5. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Nekem meg furcsa,az én Nokia telefonomon van android.

Szerintem ennyi pénzért androidosnak kell lennie.Nekem nem ilyen telefonom van.:)

2012. dec. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
de van androidos nokia vagy hát nincs de lehet belőle csinálni androidot mint dudjuk hogy a nokia n9 és n900 meego operációs rendszerrel működik bármilyen rendszert rá lehet telepíteni android symbian windows phone stb...
2013. jún. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!