Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb zenemobil?

Melyik a legjobb zenemobil?

Figyelt kérdés

Csak a zene minősége érdekel, basszus, hangerő stb.

Külső hangszórón és fülessel egyaránt.


Még mindig ez lenne? Bang & Olufsen Serenata, ha igen, akkor kb. mennyiért lehetne beszerezni használtan?

Tudnátok mondani olyat is, ami kicsit könyebben hozzáférhető és nem túl egetrengető árú?


2012. jún. 12. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Utoljára tudomásom szerint olyan nagyon eget rengető zenetelefon a Nokia 5800 Xpressmusic volt, még 2008-ban, azóta eljárt felette az idő.

Most már állítólag stabil a rendszere, és használható is.

Zeneileg úgy szól, hogy azt egyetlen telefon se múlta felül azóta, mind 3,5-ös jack kimeneten, mind a sztereó hangszórón, hiba a Beats fülesek a HTC-k melé, bár azok se piskóták.


Most jön a Nokia 808 Pereview, vagy mi, amin 43 Mp-s kamera van...ez gondolom nem érdekel, mert hogy 200 000 körül fog kezdeni, és 5.1 Dollby digital hangzása lesz.


Normál árral a Nokia N8 egy Senneiser cx 300 II-es fülessel a legjobb. (Azért Nokiákat javaslok, mert ők verhetetlenek zene terén, de majd jönnek a kis zöldrobotos majomok, és megcáfolnak..., vagy nem)

2012. jún. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a kimerítő választ :)


Hát igazából mivel nem vagyok nagyon "mobilos", ezért kb. az egyetlen dolog ami eléggé érdekel az a hangzás. Na most, ezért valami letűnt csillagot keresek, ami olcsó, viszont ebben még mindig felveszi a versenyt a mostaniakkal.


Amit írtam, azt ismered? Mennyi lehet mostanában használtan? Nagyon gagyi?


Vagy akkor a Nokia 5800 XpressMusic a legjobb ezeket figyelembe véve? Esetleg a Sony Ericsson w-széria, mondjuk a W980?

2012. jún. 13. 00:10
 3/6 A kérdező kommentje:

Ja meg hát ilyeneket nézegettem még:

Samsung SGH-F210

Motorola ROKR E8

2012. jún. 13. 00:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Hangzásban csak Nokia vagy az első iPhone...ami drága.

De pl nekem az alapheadsettemet 'rommá' hajtotta az n95-ös Nokia, ami a legjobb nyomógombos a mai napig, és olcsón hozzá lehet jutni.

Amiket ítál azokat nem ismerem, de a mobilarena.hu- tesztelik őket és a teszt érinti a hangzást hangszóróról, és fülesről és a zenelejátszó milyenségéről.

2012. jún. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Okok, köszi:)
2012. jún. 13. 11:36
 6/6 anonim válasza:
Nekem anno valami sztereós Sonym volt, most Samsung Galaxy S3am van, de hangzásban, fülessel, vagy anélkül odaverte a kis walkman mobil. :)
2013. nov. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!