Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van ilyen program androidra?

Van ilyen program androidra?

Figyelt kérdés

Olyan programot keresek, ami pontosan megmutatja mi mennyi helyet foglal a telefonon. De minden alkalmazást, vagyis a gyáriakat is mutatja. És ugye van amit sd-re átraktam, de az is foglal a mobil tárhelyéből is vmennyit, azokat is mutassa.


Van erre alkalmas alkalmazás?


Előre is köszönöm!!:D



2012. jún. 11. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt alapból meg lehet nézni az Alkalmazások kezelése menüpont alatt.
2012. jún. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azt tudom... de nem mutat mindent, csak amiket én tettem fel. Olyan kéne ami mindent mutat (azt is h az üzenetek,képek mennyit foglalnak...) mindent
2012. jún. 11. 21:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Pedig mutatja a gyáriakat is.
2012. jún. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

galaxy3-on nem

de mondom h mindent mutasson, üzentek, képek, összes alkalmazáss minden.


van ilyen?

2012. jún. 12. 09:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Amit eddig írtam az csak az alkalmazásokat muatja. De abból tényleg mindent mutat és mindegyik androidos telefonon tudja.


Olyanról viszont nem tudok ami még az smsek által foglqlt helyet is mutatja. A kártyán lévő fájlok által foglalt helyet a fájkezelők simán megmutatják.

De ilyen mindent megmutat dologgal még nem találkoztam. Esetleg az elixír tudja.

2012. jún. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!