Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan telepítsek androidra?

Hogyan telepítsek androidra?

Figyelt kérdés

Android telefonon, hogy kell egy alkalmazást feltelepíteni? Tehát a data fájlokat hova tegyem? Utána mire nyomjak rá? Valaki szájbarágósan elmondaná nekem a sztenderd lépéseket?

Kell ehhez egy külön program, vagy a telefon magától ezt megoldja? Köszönöm előre a válaszokat!


2012. jún. 11. 18:47
 1/8 anonim válasza:
bárhova rakhatod, aztán csak rányomsz és telepíti is:)
2012. jún. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szóval felmásolom a data fájlt, bárhova. Rányomok az apk-ra és már indul is a játék?
2012. jún. 11. 20:08
 3/8 anonim ***** válasza:
ha komolyabb a játék akkor a datát kicsomagolod és annyi a llényeg, hogy olyan mappa kell ami ".com" al kezdődik ezt bele az sd card-->android-->data--> IDE, telepited a hozzá való apk fájlt és elinditod. (Ha gameloftos a játék akkor sd card-->gameloft(ha nincs csinálsz)-->game(szintén ha nincs csinálsz)--> és ide bele de akkor nem kell,hogy ".cm"al kezdődjön.
2012. jún. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2012. jún. 11. 20:34
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a legfurcsább, hogy pl. van az NBA Jam. Ha a data fájlokat feltettem nem indult. Felajánlotta a töltést, leszedtem, és működik..akkor valamit csak nem jól csinálok?
2012. jún. 12. 12:15
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor egész egyszerűen rossz helyre tetted a datát. :)
2012. jún. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Sziasztok!

Kérdésem az lenne, hogy zenét hova telepítsek? Feltettem a telóra, és nem találja mikor leszedem usbről bárhol is nézem. Hova telepítsem? Előre is köszi

2012. okt. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 poznan krisztian válasza:

segítség kéne !!! Nem jo a tanács ! ! ! én a gta III apk sd datáját tettem egy Sony Ericsson live-be és hiába mert nem indította el és ugyan azt ítra ki hogy toltsem le

megnéztem hova rakja a gta III datáját ás oda beleraktam de nem volt értelme mert ugyan ugy azt irta ki !!! valaki ha tud segítsen :( ! elore kosz !!! :D

2013. máj. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!