Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hard reset után is fennálló...

Hard reset után is fennálló hiba=kuka?

Figyelt kérdés

Van egy ASUS PDA-m, amin windows mobile fut. Már majdnem 3 éves és mostanában sokszor előfordul az a hiba, hogy bal oldalon nyomom az érintőképernyőt és jobb oldalon érzékeli, aztán egy idő után meg teljesen hibátlanul megy és rendesen érzékeli. Elég idegesítő, ezért csináltam egy hard resetet, de továbbra is fennáll a hiba, újratelepíteni meg nem tudom a winmobile-t.


Ezeket figyelembe véve akkor a telefon gyakorlatilag mehet a kukába?


2012. jún. 11. 15:42
 1/5 anonim válasza:
Az aksiját nem szabad kukába dobni!!!
2012. jún. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát elvileg a kijelző beállításokban, ha van ilyen, akkor kellene lennie egy kalibrálási lehetőségnek is, ha megtalálod, az megpróbálhatnád.Veszteni nem veszítenél.Ha továbbra sem jó, akkor digitizer csere, bár nem hiszem, hogy olyan könnyű lenne hozzá szerezni már.
2012. jún. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A kalibrálást már próbáltam természetesen, van amikor rendesen működik is az érintőképernyő, de mostanában egyre többször csinálja, hogy rossz helyen érzékeli amit benyomok.


Szervizben tudnak valamit kezdeni vele vagy nem is érné meg?

2012. jún. 11. 16:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor digitizer cserés lesz, csak azt ne mtudom, hogy egyáltalán kapni-e még hozzá valahol, vagy lehet rendelni, és ez mennyibe lenne, illetve ugye maga a szervizköltség.


Asus p5xx-es szériáról lenne szó?Vagy pontosan mi a típusa?

2012. jún. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ASUS p552w


Egyébként így hibásan kb. mennyiért vennék be használtbolta vagy van rá egyáltalán esély, hogy beveszik?

2012. jún. 11. 16:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!