Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tegyem tönkre a mobilom...

Hogyan tegyem tönkre a mobilom aksiját?

Figyelt kérdés
Már 3 éves telefon, így is elég rossz állapotban van az aksija. Naponta kell töltenem. Anya addig nem vesz újat (vagyis nem engedi, mert megvenném magamnak az újat, csak kell az aláírása) amíg ez megy. Neten utána néztem, ehhez a telefonhoz már nem gyártanak aksit. Anyának kb minden nap mondom már fél éve, h tönkre fog menni, ugyh olyan 2 héten belül szeretném elkövetni e merényletet a telefonom ellen. Ötletek, h ne tűnjön fel az emberi beavatkozás?
2012. jún. 9. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Suttyomban vízbe mártod, legalább egy fél percre, hogy jól átjárja, majd hogy biztosra menj, ess neki 20 centiről kihajszárítózni belőle a vizet.Leginkább a kijelző mögül, hogy ne tűnjön fel, hogy "véletlenül" víz érte.

Legyél már találékony, ember. :D

2012. jún. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ehe, zárd rövidre többször, tedd be a fagyóba, tedd vízbe (mondjuk lehet, hogy leázik a címke), de nehogy már tönkre kelljen tenni. Amúgy nem kell anyukád aláírása, ha csak telefont akarsz venni, inkább beszéljetek még róla szerintem.
2012. jún. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elrejted valahová, és azt mondod, hogy az utcán elvették tőled, de a SIM kártyád megmaradt, mert kikönyörögted.Passz...ezer féle megoldás van.Aztán vész esetre csak jó lesz.Ez is egy opció.Ezzel legalább életben marad a telefonod.
2012. jún. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Na most azért mondd ki kerek perec, hogy a telefont unod, mert ha nem azt unnád, akkor vennél egy aksit, azt csókolom. S imádkozz azért, hogy ez anyukádnak ne jusson eszébe, mert hát elég kézenfekvő megoldás. =)))

Volt már múltkor itt egy "pistike" aki szintén tönkre akarta tenni a telefonját annak érdekében, hogy a szüleitől újat kapjon, de te legalább magad akarnád megvenni, az más kérdés, hogy a spórolt pénzed honnét van, mert gondolom többek között anyukádtól.

2012. jún. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fogsz egy vezetékdarabot és megkeresed az akku +;- pontját, majd többször, hosszan rövidrezárod. Előtte adj be vmit, hogy már csak töltőről megy, kikapcsol, a töltöttségjelző folyamatosan nullát mutat, vagy ilyesmi.
2012. jún. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tény, hogy unom is a telefont, de már tényleg döglődik. Aksit már nem lehet hozzá kapni. A rávaló pénzt meg nyáron kerestem, dolgoztam érte.
2012. jún. 10. 11:52
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

A telefonokon és sokszor az akkun is vannak kis fehér címkék, amik bepirosodnak ha víz éri őket, tehát nem egy jó megoldás.

Telefont pedig lehet venni műszaki szaküzletben is, nem csak szolgáltatónál, és ott szerintem nem kell aláírás.

2012. jún. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lernád, milyen telefonod van? Nagyon titokzatos a fogalmazásod e téren. Jól mondják, egy teefonboltban nem kell aláírás a szülőtől, te is megveheted.
2012. jún. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiképpen se mondd, hogy elvették tőled az utcán, vagy kiraboltak, mert ez nagyon komoly ügy. A szüleid - ha beveszik - akár feljelentést is tehetnek a rendőrségen, ahol be kell számolnod minden kis részletről. De ugye a rablás nem történt meg... Ha rájönnek, kaját se kapsz többet nemhogy telefont! :D
2012. jún. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondd hogy elhagytad a buszon...
2012. jún. 13. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!