Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen alternatívák vannak a...

Milyen alternatívák vannak a Facebook app helyett?

Figyelt kérdés
Tegnap frissítettem a Live with Walkman típusú mobilom rendszerét 4.0.4-re. Lefrissítettem a gyári appokat is marketről, és így tovább. Viszont a Facebook kliens azóta nem használható. Ahogy elindítom, a SystemUi alkalmazás leáll. Hiába lépek ki a Facebookból, utána addig kapom az összeomlásról az értesítéseket, míg újra nem indítom a mobilt. Valószínűleg ott a bibi, hogy módosítva van a SystemUi. Azonban utóbbiak többet érnek nekem, mint egy kliens a Face-hez. A kérdésem az lenne, hogy milyen alternatívái vannak a Facebook kliensnek?

2012. jún. 9. 17:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Például a böngészőből a normális facebook.
2012. jún. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egy ideig próbálkoztam vele, de mivel a hónap 30 napjából 25 napon át lassítva van a netem (100MB limit nem sok) kevés ideig lenne működőképes.
2012. jún. 9. 17:23
 3/10 anonim ***** válasza:
próbáld ki a nofacebookot
2012. jún. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor az alkalmazások meüponton belül az alkalmazások kezelésénél megyitod a FB-ot és adatok/frissítések törlésére nyomsz.
2012. jún. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam az adatok törlését, sajnos nem segített. Kb 30mp-el tovább bírta így, de ismét összeomlott.
2012. jún. 9. 17:58
 6/10 anonim ***** válasza:
Max factory reset, az törli az updateket, és akkor legközelebb nem updateled a FB-ot.
2012. jún. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát, factory resetet nekem nem érne meg a dolog. :D Minden esetre köszönöm a tippeket, lehet marad a böngészővel való szenvedés, maximum leszedem az Operát.
2012. jún. 9. 18:20
 8/10 anonim ***** válasza:
FriendCaster? Ezerszer jobb is, mint a hivatalos kliens
2012. jún. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam, viszont ennél is összeomlik a SystemUi. Viszont találtam egy olyat, hogy Fast for Facebook. Erről mi a vélemény?
2012. jún. 10. 09:41
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocs az OFFért, de nekem is Live-m van, neked hogy lehet, hogy már van frissítés? :O
2012. jún. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!