Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elrontottan a telefonomat?

Elrontottan a telefonomat?

Figyelt kérdés

Elkezdtem frissíteni a KDZ-vel, az Optimus One-omat, mert felraktam rá az ICS-t, viszont nem tetszett, ezért vissza akartam rá tenni a gyári 2.3.3-at. Az első két alkalommal viszont kiírta, hogy a készülék nem található.

Utána Emergency Mod-ban is megpróbáltam, és sikerült is. Elkezdte frissíteni. Majd amikor kész volt, újra indítottam, de az Android feliratnál hiába vártam egy jó 30 percet, nem csinált semmit.

Utána megint megcsináltam ugyan azt. Most az Android feliratnál nem kell sokat várni, viszont amikor belép a telefonba, csak az értesítő léc látszik, semmi más!!! Ha kilépek fekete minden, az alvó módból felébredés után is fekete minden, egyedül a léc látszik.

Ezt háromszor eljátszottam DIAG módban, de mindig ugyan az. Utána kipróbáltam EMERGENCY phone mode-ban, de úgy is ugyan olyan.

Megoldanám egyszerűen, ha kikapcsolt állapotból el lehetne érni a recovery-t, de nem lehet. Mert akkor csak bedugnám a laptop-ba a memória kártyát, rátenném az új ROM-ot, a recovery-ből meg telepíteném. De nem lehet.

A PC Suite sem érzékeli az USB-n, így semmit sem tudok vele kezdeni. Leszedtem az egyel régebbi verziójú KDZ-t, de azzal sem jó.

Aztán megint megpróbáltam az eredetivel, de CS_EMERGENCY-ben, viszont így sem jó. Ugyan úgy bejön a telefon, de csak az értesítő léc látszik. Azt le is tudom húzni, de semmi más.

Most már eljutottam odáig, hogy egy csomószor frissítettem, de vagy megakad az Android feliratnál, vagy belép, de minden fekete.


Kipróbáltam a baseband-et is, de ott csak az látszik, hogy Emergency Mod-ban van a készülék, és ha bemegyek arra, hogy kiválasztás, akkor az Image Folder-ben gőzöm sincs, hogy mit kell kiválasztani.


2012. jún. 8. 20:35
 1/2 A kérdező kommentje:

Működik!!


Csak teljesen ki kellett kapcsolni a telefont, lenyomni a 3 recovery billentyűt addig, amig be nem jött ez a rendszer törlő rész, ahol egy Android ikon és egy betöltő csík van. (Házikó + Hangerő le + Bekapcs gomb)


Aztán újra indult, és tökéletes!! Ha valaki ebbe a hibába esne, akkor itt a megoldás!

2012. jún. 8. 22:14
 2/2 anonim válasza:
Örülünk:D
2012. jún. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!