Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Gio-m van és...

Genji kérdése:

Samsung Galaxy Gio-m van és sikerült a haverjaimnak egy párszor elcseszni a feloldómintát és most kéri a email címem. De eggyátalán meik email cimemet is? Mert egyiket se fogadja el. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
mind1ik emailom nevét beirtam már de egyiknél adott ki csak valamit az is csak ennyi volt: "Ellenőrzés" és megált a tudomány.... Mit tehetnék lehet e valahogy feltörni vagy megtudni hogy mijen emailt kell egyátalán be irnom. Segitségeteket előre is köszönm Help me pls :S
2012. jún. 8. 18:57
 1/5 anonim válasza:
Ilyenkor egy G-Mail-es címet kell megadni, amivel anno bejelentkeztél Android MArket-re/Google Play-re. Ha nem jó, legegyszerűbb, ha elviszed az egyik telefonos üzletbe.
2012. jún. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lóf@szt kell elvinni, ott is ugyanannyit tudnak csinálni vele, mint te magad.


A Gmailes címed meg minden bizonnyal azért nem fogadta el, mert nincs aktív net kapcsolat a mobilon(mobilnet, vagy wifi).


[link]


Ez majd megoldja a gondodat.Ezzel minden adat törlődni fog a telóról, gyári visszaállítást csinál.

2012. jún. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ukulukumixD ***** válasza:
Jól tudja.Nekem galaxy minim van az enyémmel is az történt mint a gioval.Igen ujrbarakja a telót de nekem nem toom hogy de a zenék megmaradtak
2012. jún. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Igen mivel a zenéid az SD-kártyán vannak.

A telefonkönyv,SMS-ek pedig a belső memóriában amit ugye kifog törölni.

2012. jún. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem most ugyanez van a telefonommal. es en sem tudom feloldani. :( de akkor kell legyen wifi, ahhoz hogy fel tudjam oldani? es ha igen a telefonom magatol fogja eszlelni? mert meg egy annyit sem tudok csinalni, hogy bekapcsoljam wifit. mit tegyek????
2013. máj. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!