Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia x10 mini pro-ra jó...

Xperia x10 mini pro-ra jó ötlet 2.3-as főzött romot tenni?

Figyelt kérdés
Nem fog szaggatni vagy ilyemsi?
2012. jún. 8. 18:25
 1/1 anonim válasza:

Hali!

Nekem X8-asom van. Felraktam rá a 2.3-as Androidot és csak úgy süvít :)


Hogy gyorsabb lett-e arra már nem emlékszem pontosan, pedig mikor felnyomtam rá élég sok tesztet végeztem el rajta. Valamennyivel talán, de nem jelentős, kiv ha húzod. (Erre a főzött romokban már beépített funkció van). Ami téren viszont hatalmasat fejlődött a mobil, az az energiagazdálkodás. Átlagos felhasználás mellett (ami az én esetembe nem olyan sok) kibírja 8, azaz nyolc teljes napig egy töltéssel (az eredeti rom ugyan ilyen felhasználás mellett nagyon max 4 napig bírta).


Nálam az átlagos felhasználás napi 15-20 perc beszélgetés és kb. 5-10 perc netezés.

Ha netán játszok is vele akkor is 5-6 napig bírja, ami még így is kiemelkedő.

(Az új rom statisztiát vezet az energiaszintről... aki kételkedik annak feltöltök egy screenshot-ot.)


Nem beszélve a számos kényelmi funkcióról, pl. a double tuoch szoftveres kezelése rengeteg új beállítás stb.


Megérte... Bár nekem X8-asom van, de nem hinném hogy nagy a különbség...

2012. jún. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!