Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android: Miért nem tudok netezni?

Android: Miért nem tudok netezni?

Figyelt kérdés
Egy ZTE Arizona tipusu telefonom van, az lenne a problémám, hogy eddig ment a net rajta meg minden, legalábbis az ingyenes facebook bejött, ezt egyik naprol a másikra nem töltötte be, majd el tünt felül (ahol a térerő is van) az internet kapcsolat, viszont be van kapcsolva a net elérés nincs letiltva semmi, a másik érdekes dolog, hogy wifivel tökéletesen működik a net rajta, most akarom a telefonom feltölteni pénzel, hogy egy netes díjcsomagra előfizessek vele, de nem tudom hogy menni fog-e így? egyáltalán miért tünt el a net elérés onnan fentről a térerő mellől? eddigse volt rajta pénz, mégis ott volt, most nincs ott. Érdekes.
2012. jún. 7. 07:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Akkor nincs aktiválva a net a kártyádon, ezt egy ingyen sms el tudod aktiválni amit 1430 kell küldeni, több féle mobilineternet van. Ha kártyás van itt van pár. :) [link]

Remélem segitettem. :)

2012. jún. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sajnos egyáltalán nem segítettél, mivel ahogy írtam is, eddig tökéletesen ment a net rajta. egyik naprol a másikra történt ez a dolog, egyik reggel bekapcsoltam a telefont akarok felmenni face-re és nem engedte, előző este pedig még igen.
2012. jún. 7. 12:12
 3/7 anonim ***** válasza:
mert pl. amikor énis megvettem a kártyámat akkor csak 1 v 2 hónapig volt előfizetve Netstartra, és utána a sim magától lemondja ezt. OLVASS!
2012. jún. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1430-ra küld el ezt : +NETSTART
2012. jún. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ez nekem már több mint kétéves kártya és mindig ment rajta, de azért elküldtem a netstartot a 1430-ra majd kaptam vissza egy olyat hogy már be van kapcsolva, és ezutánse működik, úgyhogy nem ez a gondja!
2012. jún. 7. 13:18
 6/7 A kérdező kommentje:

"2012. június 1-jétől Dominós előfizetőinknek az IÁSzF 4.3.3. pontja alapján az internetelérés, így a Facebook Zero használata esetén is legalább 15 Ft-nyi Domino egyenlegre van szükségük. 15 Ft alatti egyenleg esetén az internet-hozzáféréshez az egyenleg feltöltése szükséges."


Na T-Mobile megcsináltad, már rájöttem mért nem jön be, 0 ft van a kártyámon, azért köszönöm hogy próbáltál segíteni. megyek és töltök, de akkor már előfizetek arra a 2 hónapos 90 forintos díjcsomagra. Gonet M-re

2012. jún. 7. 14:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja hát azthittem van rajta zseton... :) Nm. :D
2012. jún. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!