Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez mennyire jó memóriakártya?

Ez mennyire jó memóriakártya?

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 17:02
 1/7 A kérdező kommentje:

[link]


Sony Ericsson Live telefonba

2012. jún. 6. 17:03
 2/7 A kérdező kommentje:

Ezt vegyem 1 év garival vagy ezt: [link]


?

2012. jún. 6. 17:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok benne biztos, hogy az a Sandisk eredeti.

Túl olcsó. Viszont az eredeti sandisk kártyák nagyon jók!

2012. jún. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Tökmindegy milyen memóriakártyát veszel, TDK, Sansisc, Samsung, Maxell, stb, arra figyelj, hogy legalább Class 4-es legyen, és Micro SD.A márka teljesen mindegy, mindegyik ugyanúgy működik.
2012. jún. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
*Sandisk.Ez lényegtelen, csak a márkát fizeted rajtuk.Nekem egy olcsó Maxelles van, legalább 40-szer formáztam és particionáltam, tökéltesen működik.
2012. jún. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem igaz, hogy csak a márkát fizeted.

Nem akarok részletesen belemenni az egyes olcsóbb kategóriás kártyákban használt félvezetők minőségébe, de attól, hogy ti nem érzékelitek az ebből adódó adathibákat és zajokat, még nem azt jelenti, hogy nincsenek.


Ilyenkor mindig azt kell mérlegelni, hogy mire fogod használni a kártyát.


Rövid példa: Ha egy canon eos5dm2-be veszed a kártyát, amivel majd tömörítetlen RAW képeket szeretnél készíteni, ne vegyél olcsó kártyát...

2012. jún. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy hamisítvány...


Sokszor előfordul velük, hogy nem is annyi a kapacitása ami rá van írva...

2012. jún. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!