Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet a Samsung galaxy s...

Hogy lehet a Samsung galaxy s y5360-ra ingyenes facebookot tenni?

Figyelt kérdés
Most kaptam új telefont pontosan egy Samsung Galaxy s y5360-at és nem tudok rá ingyenes facebook-ot tenni, pedig 30-as vagyok. Állítólag azért, mert androidos.

2012. jún. 6. 17:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Itt is ugyan úgy kell mint az összes többi telefon esetén. Azt meg már szerintem egy párszor kivesézték itt az oldalon és a tmobile oldalán is le van írva.

De az androidot nem tanácsos a netstarttal használni, ezért érdemesebb inkább a legolcsóbb netcsomagot megkötni rá és akkor nem vagy lekorlátozva a zero facebookra, hanem akár az m.facebookot is böngészheted mindenféle plusz költség nélkül.

2012. jún. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!