Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Wildfire S vagy SAMSUNG...

HTC Wildfire S vagy SAMSUNG Galaxy Ace?

Figyelt kérdés

Melyiket ajánljátok?Esetleg valami mást ilyen árba?

Xperia mini nem kell nagyon romlik.



2012. jún. 6. 15:24
 1/5 kisvuk29 ***** válasza:
Nem értem mi a bajod a minikkel,mert nekem a mini pro annyi mindent kibír.Ráadásul a szoftver elég jó supporttal van meg támogatva(a Sony elintézi)és elég ütős hardver,de a kettő közül ne a SAMSUNG,mert azok egy kissé lemaradtak.Bár az Ace 2 valamivel jobb.De ne szidd a miniket,ha még nem próbáltad ki rendeltetés szerűen.
2012. jún. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Használtál már Galaxy Ace-t? :/
2012. jún. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Most küldtem vissza a mini-met,mert minden nap megbolondult.Nem akarok még egyszer ilyet.Tisztába vagyok vele hogy gyors kis ügyes telefon.

Valami ilyesmit csinált: http://www.youtube.com/watch?v=XPC-uayx4y8

Utánnaolvastam hogy nagyon sok minivel vannak problémák,nemjól sikerült széria.

Nekem egy megbizható jó telefon kéne.

2012. jún. 6. 15:45
 4/5 anonim ***** válasza:
A videó és a kommentek alapján én sem fogom ajánlgatni többet. Ebben az árkategóriában nem nagyon van jobb, viszont tudnod kell, hogy a kettő közül egyikre sem lesz szoftveres frissítés. A nagyobb kijelző miatt Ace, a Wildfire S állítólag nagyon szaggat. Az Ace sem egy erőmű, de ténylegesen "jobb".
2012. jún. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt az első szériás telók csinálták...


Otthon is megoldható, de amúgy kb. 10 perc az újrakalibràlása szervízben. Túlmelegedés esetén jön elő, mert anno az első szériában gyárilag alul lett kalibrálva.


Ha visszakapod nem lesz semmi gond többé.

2012. jún. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!